فروش فوری تفاله چغندرقند زودبار

فروش فوری تفاله چغندرقند زودبار می تواند راندمان مجتمع های دامداری را ارتقا ببخشد؟ آیا از ارزش غذایی این تفاله برای تغذیه دام و طیور آگاهی دارید؟

تفاله چغندر

فروش فوری تفاله چغندر قند زودبار می تواند راندمان مجتمع های دامداری را ارتقا ببخشد؟ آیا از ارزش غذایی این تفاله برای تغذیه دام و طیور آگاهی دارید؟

خواص تفاله چغندر برای دام

آزمایش های متعدد نشان داده است که استفاده از جیره های دانه ای نظیر سبوس، سویا، ذرت به همراه تفاله جغندر قند ارزش غذایی بالاتری در قیاس با جیره های دانه ای دارد.

تفاله چغندر قند به عنوان یک ماده غذایی خوش خوراک می تواند باعث بهبود طعم خوراک دام شود. همچنین این تفاله منبع خوبی از کلسیم می باشد که موجب افزایش ارزش غذایی جیره غذایی دام شود.

یکی دیگر از ویژگی های مثبت این تفاله فیبر بالای آن است که موجب بهبود عملکرد دستگاه گوارش دام می شود.

همچنین منبع خوب کلسیم بوده و در صورت به کارگیری تفاله چغندر قند به همراه خوراکهای دانه ای نظیر جو و گندم می تواند باعث افزایش ارزش غذایی خوراک دام و کاهش نفخ دام شود .

یکی دیگر از مزایای استفاده از چغندر قند در خوراک دام در کنار سایر خوراک های دانه ای، قیمت مناسب آن می باشد. چرا که این تفاله در کارخانجات داخل کشور تولید می شود و به این دلیل به قیمت ارز وابسته نیست.

فروش فوری تفاله چغندرقند زودبار

بازرگانی کهن تجارت نیکنام با فروش فوری تفاله چغندرقند زودبار و انواع تفاله ها و سایر محصولات خوراک دام به یکی از قطب های تامین مطمئن خوراک دام و طیور در کشور تبدیل شده است. برای اطلاع از روش های خرید با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید..