فروش فوری تفاله چغندر ارزان امسال

فروش فوری تفاله چغندر ارزان امسال نیز از طریق این بازرگانی صورت می گیرد؟  این محصول جهت استفاده در جیره های غذایی باید دارای چه ویژگی هایی باشد؟

تفاله چغندر قند

فروش فوری تفاله چغندر ارزان امسال نیز از طریق این بازرگانی صورت می گیرد؟ این محصول جهت استفاده در جیره های غذایی باید دارای چه ویژگی هایی باشد؟

تامین جیره ارزان دام

نیاز به افزودن تفاله ها به جیره به دلیل بالا بودن نرخ تهیه خوراک های دانه ای وارداتی مانند گندم و جو و ذرت می باشد که تامین آن برای دامداری های صنعتی به چالشی جدی تبدیل شده است. از این رو گزینه های متنوعی برای افزودن به جیره در نظر گرفته شد و تفاله ها به عنوان خوراک ارزان و مغذی برای افزودن به جیره انتخاب شد.

تفاله ها یکی از ده ها محصولی است که می تواند طبق درصد مشخصی ( که این درصد را متخصص جیره نویس تعیین می نماید) بجای نهاده ها و محصولات استراتژیک جیره مانند گندم و جو و ذرت و سویا استفاده شود.

این محصول قیمت پایین تری به نسبت محصول اصلی داشته اما می تواند مواد مورد نیاز جیره را تامین نماید.

هنگامی که قند و دیگر مواد قابل استخراج از چغندر قند به همراه آب از آن گرفته می شود،  تفاله چغندر قند به دست می آید. تفاله چغندر قند پس از خشک شدن توسط دستگاه های مخصوص، به شکل های مفتولی، پرک و قالبی در آمده که درتولید آن بعضا از ملاس نیز استفاده می شود.

آزمایشات متعدد نشان داده که استفاده از جیره های دانه ای نظیر سبوس، سویا، ذرت به همراه تفاله جغندر قند ارزش غذایی بالاتری در قیاس با جیره های دانه ای دارد.

همچنین به دلیل خوش خوراکی تفاله چغندر قند میزان تغذیه دام بالاتر رفته و سریع تر وزن گیری می کند و کیفیت گوشت و شیر دام نیز بهتر می شود.

فروش فوری تفاله چغندر ارزان امسال

برای خرید تفاله ها نظیر تفاله خرما، انگور، آلبالو، سیب و … می توانید با بخش فروش بازرگانی کهن تماس حاصل فرمایید.