قیمت انواع تفاله آلبالو ارزان امسال

قیمت انواع تفاله آلبالو ارزان امسال با توجه به افزایش نرخ دانه های وارداتی هنوزبرای افزودن به جیره به صرفه است؟ چگونه می توانیم این محصول را خریداری نمود؟

تفاله آلبالو

قیمت انواع تفاله آلبالو ارزان امسال با توجه به افزایش نرخ دانه های وارداتی هنوز برای افزودن به جیره به صرفه است؟ چگونه می توان این محصول را خریداری نمود؟

کاهش بهای جیره به کمک تفاله ها

استفاده از ضایعات کارخانجات مختلف  ضمن کمک زیاد به حفظ محیط زیست، در تامین جیره های غذایی دام و طیور نیز می تواند نقش پر رنگی را ایفا نماید. صنایع غذایی نظیر تولید لواشک و آب میوه و مربای آلبالو ضایعاتی نیز دارند که دیگر برای استفاده در خوراک انسان مناسب نیستند ولی به دلیل فیبر بالا و مواد معدنی با ارزشی که دارند، می توانند کیفیت تغذیه ای جیره دام و طیور را بهبود بخشند.

در کشور ما باغ های زیادی  زیر کشت آلبالو قرار دارند و به همین دلیل نیز تولید این محصول بالاست. همچنین کارخانه های متعددی برای فراوری این محصول ایجاد شده اند که حاصل تولید آن ها لواشک و مربا و … می باشد. مقداری نیز تفاله آلبالو به جای می ماند که قابل استفاده برای انسان نیست ولی ارزش غذایی مطلوبی جهت افزودن به خوراک دام و طیور دارد.

تحقیقات کارشناسان این حوزه نیز تایید می کند که تفاله آلبالو می تواند موجب ارتقای کیفیت جیره گردد. همچنین این تفاله به دلیل خوش خوراکی می تواند اشتهای دام را تحریک کرده و موجب وزن گیری بهتر دام شود و این نکته برای بالا رفتن راندمان دامداری ها بسیار مهم می باشد.

قیمت انواع تفاله آلبالو ارزان امسال

یکی از دغدغه های دامداران تامین خوراک تازه و با کیفیت برای دامداری ها می باشد. به همین دلیل بازرگانی کهن اقدام به فروش فوری تفاله انگور نموده است. شما می توانید با تماس با کارشناسان فرو ش بازرگانی کهن و کسب اطلاعات کافی، اقدام به سفارش و خرید تفاله آلبالو و سایر محصولات خوراک دام و طیور نمایید.