قیمت انواع تفاله انگور مرغوب امسال

قیمت انواع تفاله انگور مرغوب امسال مناسب برای افزودن در جیره است؟ چگونه می توان این محصولات را در سراسر کشور خریداری نمود؟

تفاله انگور

قیمت انواع تفاله انگور مرغوب امسال مناسب برای افزودن در جیره است؟ چگونه می توان این محصولات را در سراسر کشور خریداری نمود؟

فواید تفاله ها در جیره

یکی از چالش های همیشگی دامداری ها تامین خوراک ارزان و با کیفیت در جیره دام  و طیور می باشد. چرا که حدود هشتاد درصد هزینه های جاری دامداری ها را تامین خوراک سالم و تازه تشکیل می دهد و باید نسبت به کاهش آن بدون این که به کیفیت آن لطمه ای وارد شود اقدام کرد.

بدون شک علت گسترش هر محصولی فواید خرید و استفاده کاربردی از آن می باشد. تفاله انگور نیز به عنوان محصولی مفید در جیره غذایی دام ها استفاده می شود.

این تفاله خواصی نظیر آنتی اکسیدان بالا، بهبود رنگ گوشت طیور، کاهش هزینه های تامین خوراک دام و طیور و همچنین آنتی اکسیدان بالا دارا می باشد.

از این جهت جایگزینی بخشی از نهاده ها با این تفاله می تواند تاثیر بسیار بسزایی در کاهش هزینه های دامداری و مرغداری ها داشته باشد.

همچنین زودبار بودن این تفاله ها سبب حفظ تازگی آن می شود که این ویژگی برای حفظ کیفیت خوراک دام بسیار مهم می باشد.

با توجه به ویژگی های مثبت تفاله ها در صورت استفاده از آن ها می توان از واردات حجم زیادی خوراک های دانه ای مانند ذرت و گندم و جو جلوگیری کرده و هم چنین از دور ریز مقدار زیادی ضایعات کارخانجات صنایع غذایی مانند تولید لواشک و آب میوه جلوگیری کرد.

قیمت انواع تفاله انگور مرغوب امسال

یکی از ویژگی های تفاله ها قیمت مناسب آن برای دامداران می باشد و خرید از مراکز معتبر می تواند شما را در خرید به صرفه تر و مطمئن تر یاری نماید. بازرگانی کهن تجارت نیکنام با فروش و عرضه ویژه تفاله ها و سایر محصولات در کشور به یکی از قطب های تامین مطمئن خوراک دام و طیور در کشور تبدیل شده است. برای اطلاع از روش های خرید با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.