قیمت انواع تفاله خرما درجه یک خوراک دام و طیور

قیمت انواع تفاله خرما درجه یک خوراک دام و طیورامسال نیز برای دامداری ها به صرفه می باشد؟ آیا از خواص این تفاله در جیره آگاهی دارید؟

تفاله خرما

قیمت انواع تفاله خرما درجه یک خوراک دام و طیور امسال نیز برای دامداری ها به صرفه می باشد؟ آیا از خواص این تفاله در جیره آگاهی دارید؟

مشخصات تفاله خرما

تفاله خرما با درصد رطوبت پایین و عدم وجود هرگونه ناخالصی و افزودنی از قابلیت نگهداری بالایی برخوردار است.

تحقیقات نشان داده اند مصرف تفاله خرما به سبب نداشتن هیچ گونه ماده ضد تغذیه ای در جیره های غذایی دام و طیور ضمن صرفه جویی در مقادیر جو و ذرت، در حفظ محیط زیست نیز کمک کند.

مواد قندی موجود در تفاله خرما سبب می شود تا این محصول قابل استفاده در کنار یونجه، جو، ذرت و غیره باشد.

تحقیقات انجام شده بر روی تفاله خرما نشان می دهند که این محصول را می توان در جیره مرغ، گاو و گوسفند به عنوان یک خوراک ارزان قیمت و بدون هیچ گونه عامل ضد تغذیه ای بکار برد. اگرچه مقدار پروتئین تفاله خرما پایین است اما مقدار هضم پذیری آن حدود 90 درصد بوده و از کیفیت بالایی برخوردار است.

تفاله خرما دارای خواص قابل قبولی برای دام می باشد که از جمله آنها می توان به تامین انرژی بالا، پروتئین حدود 9 درصد و فیبر خام حدود 20 درصد اشاره نمود.

قیمت انواع تفاله خرما

یکی از ویژگی های تفاله خرما قیمت مناسب آن برای دامداران می باشد و خرید از مراکز معتبر می تواند شما را در خرید به صرفه تر و مطمئن تر یاری نماید. بازرگانی کهن تجارت نیکنام با فروش و عرضه ویژه تفاله خرما و سایر محصولات در کشور به یکی از قطب های تامین مطمئن خوراک دام و طیور در کشور تبدیل شده است. برای اطلاع از روشهای خرید با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.