قیمت انواع تفاله خرما مرغوب خوراک دام

قیمت انواع تفاله خرما مرغوب خوراک دام امسال چقدر است؟ کدام ویژگی تفاله خرما موجب شده تا به عنوان بخشی از جیره دام پذیرفته شود؟

تفاله خرما

قیمت انواع تفاله خرما مرغوب خوراک دام امسال چقدر است؟ کدام ویژگی تفاله خرما موجب شده تا به عنوان بخشی از جیره دام پذیرفته شود؟

فروش ویژه تفاله خرما امسال

با توجه به نیاز دامداری ها به خوراک تازه و با کیفیت در خوراک دام و طیور، باید تمهیدی اندیشه شود تا علاوه بر تامین جیره تازه و مورد پسند دام، هزینه ها  نیز به شکل مطلوبی مدیریت شود.

گزینه های متنوعی مطرح شده که بهترین آن ها از نظر کارشناسان و دامداران با تجربه تفاله ها می باشند.

آن چه بدیهی است ارتقای کیفیت جیره با مواد مغذی می تواند در سلامت دام و نیز بهبود ارزش غذایی محصولات دامی از قبیل شیر و گوشت تاثیر قابل توجهی داشته باشد.

جایگزینی انواع تفاله ها نظیر تفاله خرما می تواند این مهم را تا حد زیادی تحقق بخشد.

تفاله خرما در واقع محصولات ثانویه کارخانجات تولید مواد غذایی بوده و چون برای انسان کاربرد نداشته اما دارای مواد غذایی مفید می باشد.

استفاده از آن به عنوان زباله و دور ریز سبب از بین رفتن مواد مغذی خواهد شد.

تفاله خرما دارای خواص قابل قبولی برای دام می باشد.

از جمله آن ها می توان به تامین انرژی بالا، پروتئین حدود 9 درصد و فیبر خام حدود 20 درصد اشاره نمود.

قیمت انواع تفاله خرما مرغوب خوراک دام امسال

از ویژگی های تفاله های گیاهی قیمت مناسب آن برای دامداران می باشد و خرید از مراکز معتبر می تواند شما را در خرید به صرفه تر و مطمئن تر یاری نمای.

بازرگانی کهن تجارت نیکنام با فروش و عرضه ویژه تفاله خرما و سایر محصولات در کشور به یکی از قطب های تامین مطمئن خوراک دام و طیور در کشور تبدیل شده است.

برای اطلاع از قیمت انواع تفاله خرما مرغوب و روش های خرید با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.