قیمت انواع تفاله سیب ارزان امسال

قیمت انواع تفاله سیب ارزان امسال برای خرید در جیره مناسب است؟ ارزش غذایی تفاله سیب  از نظر دامداران با تجربه قابل قبول می باشد؟

تفاله سیب

قیمت انواع تفاله سیب ارزان امسال برای خرید در جیره مناسب است؟ ارزش غذایی تفاله سیب از نظر دامداران با تجربه قابل قبول می باشد؟

جیره کامل به کمک تفاله ها

پیدا کردن جایگزین های مناسب برای خوراک های دانه ای پایه مانند گندم و ذرت و جو و سویا برای جیره دام و طیور بسیار مهم و درعین حال بسیار حساس است. چرا که این موضوع مستقیما با سلامت دام و محصولات دامی نظیر شیر و گوشت ارتباط دارد.

در حقیقت تفاله ها یکی محصولات فرعی کارخانجات آب میوه گیری و لواشک سازی می باشند که قابل استفاده در خوراک انسان نمی باشند ولی به دلیل دارا بودن مواد معدنی و فیبر بالا می تواند به خوراک دام و طیور اضافه شوند. تجربه سایر دامداران نشان داده که طعم شیر و گوشت و سایر فراورده های دامی پس از اضافه کردن تفاله ها بهبود چشمگیری پیدا کرده است.

همچنین قیمت پایین تفاله سیب نسبت به سایر نهاده های وارداتی، موجب انتخاب آن ها برای افزودن به جیره غذایی دام و طیور می شود که خرید عمده آن می تواند برای دامداران مقرون به صرفه باشد.

نحوه دسترسی به این محصولات به نسبت تامین جو و ذرت راحت تر بوده و دغدغه تامین جیره و خوراک کاهش می باشد.

قیمت انواع تفاله سیب ارزان امسال

متقاضیان این محصول برای خرید و اطلاع از قیمت روز این محصولات و دیگر محصولات خوراک دام و طیور می توانند از هر نقطه کشور سفارشات خود را از طریق کارشناسان فروش بازرگانی کهن اعلام کنند تا بتوانند از قیمت نهایی و نحوه ثبت سفارش آگاهی پیدا کنند.