قیمت تفاله آلبالو ارزان امسال

قیمت تفاله آلبالو ارزان امسال می تواند موجب ترغیب دامداران به افزودن این تفاله به جیره دام و طیور شود؟  با ویژگی های این تفاله در جیره دام آگاهی دارید؟

تفاله آلبالو

قیمت تفاله آلبالو ارزان امسال می تواند موجب ترغیب دامداران به افزودن این تفاله به جیره دام و طیور شود؟ با ویژگی های این تفاله در جیره دام آگاهی دارید؟

جیره مغذی با تفاله های گیاهی

تفاله ها یکی از افزودنی های نسبتا جدید هستند که توانسته اند دامداران را به استفاده بیشتر و مداوم از آن ها در جیره قانع کنند. عملکرد تفاله ها در جیره مطلوب بوده و هم چنین منجر به کاهش هزینه های تامین خوراک های دانه ای وارداتی از قبیل گندم و ذرت و جو شده اند. در این جا تعدادی از ویژگی های مثبت تفاله ها را بررسی می کنیم:

  • وراداتی بودن خوراک های دانه ای موجب تحمیل هزینه های زیادی به دامداری ها می شود.
  • مشترک بودن آن ها با خوراک انسان ارزش غذایی فراورده های دامی را کاهش می دهد.
  • تفاله ها فیبر بالایی دارند که برای سلامت دام بسیار مفید است.
  • تفاله ها قیمت ارزانی دارند.

تامین این نوع خوراک برای دامداری ها و مرغداری ها بسیار حیاتی می باشد، چرا که می بایست جیره دام و طیور به صورت منظم تامین گرد و این موضوع سلامت دام را به خطر می اندازد و به دلیل تولید آن در داخل کشور تفاله ها و از آن جمله تفاله آلبالو به راحتی تامین می شوند.

یکی دیگر از مزایای تفاله آلبالو خوش خوراکی آن است که موجب وزن گیری بهتر دام می شود و همچنین موجب می شود شیر و گوشت دام طعم بهتری پیدا کند و به دلیل زودبار بودن به سرعت و تازه به دامداری ها می رسد.

قیمت تفاله آلبالو ارزان امسال

برای خرید انواع تفاله، اطلاع از قیمت دقیق و ثبت سفارش با شماره های مربوط به واحد فروش تماس حاصل فرمایید.