قیمت تفاله آلبالو باکیفیت امسال

قیمت تفاله آلبالو باکیفیت امسال چقدر است؟ آیا ازنحوه خرید انواع تفاله آلبالوبرای افزودن به خوراک دام و طیوردر دامداری های صنعتی اطلاع دارید؟

تفاله آلبالو

قیمت تفاله آلبالو باکیفیت امسال چقدر است؟ آیا از نحوه خرید انواع تفاله آلبالو برای افزودن به خوراک دام و طیور در دامداری های صنعتی اطلاع دارید؟

روش تولید تفاله آلبالو

بهترین راه برای کاهش هزینه های جاری دامداری ها، تامین جیره ارزان و مغذی برای دام می باشد. چرا که هشتاد درصد از این هزینه ها به تامین خوراک دام و طیور اختصاص دارد که اغلب نیز صرف خرید خوراک های دانه ای پایه نظیر گندم و جو و ذرت و سویا می شود. از این رو می توان با بهره گیری از انواع تفاله ها و از آن جمله تفاله آلبالو، جیره متنوع تر و با کیفیت تری برای دام تدارک دید.

البته به کار گیری تفاله آلبالو در کنار خوراک های دانه ای در ضمن جذب بهتر، موجب افزایش کیفیت تغذیه دام نیز می گردد. همچنین این تفاله منبع تامین مواد معدنی نیز در جیره می باشد.

همچنین ویژگی خوب تفاله آلبالو خوش خوراکی آن است که باعث شده به یکی از محصولات محبوب در جیره دام تبدیل شود. این ویژگی مثبت تفاله سبب افزایش خوراک و در نتیجه وزن گیری سریع تر دام گردد.

تفاله آلبالو محصول کارخانجات تولید کنستانتره و آب میوه است که با رطوبت بالا به دست می آید و پس از خشک کردن به یک محصول سالم و مقرون به صرفه در جیره دام و طیور تبدیل می شود. این تفاله ممکن است با هسته یا بدون هسته باشد و در صورت وجود هسته یک مرحله آسیاب نمودن نیز به فرایند تولید افزوده می شود. تفاله آلبالو به دلیل خشک بودن یک محصول عاری از میکروب است.

قیمت تفاله آلبالو باکیفیت امسال

برای اطلاع از قیمت روز این محصول و شرایط تحویل آن به دامداری ها با واحد فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید تا  از کارشناسان مربوطه راهنمایی لازم را دریافت کنید.