قیمت تفاله آلبالو مرغوب خوراک دام و طیور

قیمت تفاله آلبالو مرغوب خوراک دام و طیور امسال چقدر است؟ آیا مزایای این تفاله در جیره توانسته نظر دامداران با تجره را جلب کند؟

تفاله آلبالو

قیمت تفاله آلبالو مرغوب خوراک دام و طیور امسال چقدر است؟ آیا مزایای این تفاله در جیره توانسته نظر دامداران با تجره را جلب کند؟

مزایای تفاله ها در جیره

تفاله ها و از آن جمله تفاله آلبالو از آن جهت که دارای مواد مغذی پر اهمیت می باشد می تواند در بهبود کیفیت جیره دام تاثیر گذار باشد، این موضوع با توجه به قیمت مناسب سبب شده تا خرید این محصول مورد استقبال واقع گردد.

تفاله آلبالو از آنجا که دارای خواص بسیار مفید برای دام ها بوده و دارای تناسب قیمتی معقولی است، سبب شده تا استفاده از آن در جیره غذایی خوراک دام کاهش نسبی را در هزینه های ناشی از تهیه خوراک برای دامداران به ارمغان آورد.

تفاله آلبالو دارای سطح مطلوبی از پروتئین، انرژی، فیبر می باشند که این موارد از اهیمت زیادی در خوراک دام برخودار است.

این خواص سبب شده تا این محصول بتواند تا بتواند به میزان قابل قبولی جایگزین خوراک های دانه ای پایه نظیر گندم و جو و ذرت باشد.

ویژگی خوب تفاله آلبالو خوش خوراکی آن است که باعث شده به یکی از محصولات محبوب در جیره دام تبدیل شود. این ویژگی مثبت تفاله سیب آلبالو افزایش خوراک و در نتیجه وزن گیری سریع تر دام گردد.

قیمت تفاله آلبالو

برای اطلاع از قیمت روز این محصول و شرایط تحویل آن به دامداریها با واحد فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید تا  از کارشناسان مربوطه راهنمایی لازم را دریافت کنید