قیمت تفاله خرما باکیفیت خوراک دام امسال

قیمت تفاله خرما باکیفیت خوراک دام امسال نیز می تواند به سود دامداری ها باشد؟آیا افزودن این محصول به جیره سبب نتایج مثبتی در روند بهبود کیفیت تولیدات می شود؟

تفاله خرما باکیفیت

قیمت تفاله خرما باکیفیت خوراک دام امسال نیز می تواند به سود دامداری ها باشد؟ آیا  افزودن این محصول به جیره سبب نتایج مثبتی در روند بهبود کیفیت تولیدات می شود؟

تفاله خرما یک مزیت برای دامداری ها

افزودن این تفاله به خوراک دام و طیور در دامداری های صنعتی می تواند یک مزیت برای تامین خوراک ارزان و  با کیفیت برای جیره قلمداد شود. این ویژگی سبب شده تا استقبال دامداران برای خرید این محصول بیشتر شود. در این جا چند ویژگی مثبت تفاله خرما را بررسی می کنیم:

تفاله خرما محصول جانبی شهد گیری در کارخانجات فراوری خرما می باشد. از جمله ویژگی های مثبت تفاله خرما می توان به دارا بودن انرژی و پروتئین بالای آن اشاره کرد که ضمن کاهش هزینه تمام شده جیره به غنی شده آن نیز کمک می کند. همچنین به دلیل خوش خوراکی باعث بیشتر شدن حجم خوراک و وزن گیری بهتردام می گردد.

قیمت تفاله خرما باکیفیت خوراک دام امسال

تفاله خرما معمولا در مناطقی که کارخانجات فراوری خرما وجود دارد در دسترس می باشد. از جمله این مراکز می توان استان های تهران، آذربایجان های غربی و شرقی را نام برد. متقاضیان این محصول از هر نقطه کشور می توانند سفارشات خور را از طریق کارشناسان فروش بازرگانی کهن اعلام کنند تا بتوانند از قیمت نهایی و نحوه ثبت سفارش آگاهی پیدا کنند.