قیمت تفاله خرما برای خوراک دام و طیور در سال جاری

یکی از پارامترهای موثردر قیمت گذاری فراورده های دامی، قیمت تمام شده خوراک می باشد. آیا می توان در خوراک دام برای پایین آمدن قیمت از تفاله خرما استفاده کرد؟

تفاله خرما

قیمت تفاله خرما برای خوراک دام و طیور در سال جاری چقدر است؟

آیا می توان در خوراک دام برای پایین آمدن قیمت از تفاله خرما استفاده کرد؟ چرا که یکی از پارامترهای موثردر قیمت گذاری فراورده های دامی، قیمت تمام شده خوراک می باشد.

اهمیت استفاده از تفاله خرما

تفاله خرما یکی از افزودنیهای مناسب در خوراک دام و طیور می باشد. از آنجا که گندم و ذرت درسبد غذایی انسان و دام مشترک است، استفاده مداوم از آنها سبب کاهش کیفیت و پایین آمدن ارزش غذایی محصولات دامی خواهد شد. از این رو به توصیه کارشناسان دام و طیور افزودنیهایی مانند تفاله خرما که حاصل فراوری خرما در کارخانجات مربوطه است می تواند انتخابی هوشمندانه باشد.

استفاده از تفاله خرما از چند جهت انتخاب مناسبی می باشد:

  • افزودن تفاله ها باعث ایجاد تنوع در جیره غذایی و خوش خوراکی خوراک دام می شود.
  • به دلیل این که این محصولات تولید کارخانجات داخل کشور می باشد، می تواند با قیمت پایین تر نسبت به محصولات وارداتی در اختیار دامداران قرار گیرد که این موضوع تاثیر مثبتی بر پایین آمدن قیمت تمام شده محصولات دامی خواهد داشت. حذف هزینه های گمرک و واردات از دلایل عمده کاهش قیمت تمام شده می باشد.
  • یکی دیگر از ویژگیهای بارز تفاله خرما ارزش غذایی بالای آن است که می تواند باعث بهبود طعم و کیفیت شیر و گوشت می شود که در نهایت منجر به بالا رفتن سهم فروش محصولات دامی خواهد شد.
  • قیمت تفاله خرما برای خوراک دام و طیور در سال جاری

  • قیمت تفاله خرما برای خوراک دام و طیور

  • برای خرید انواع خوراک دام و طیور از بازرگانی کهن با مشاوران فروش ما در تماس باشبد.