قیمت تفاله خرما زودبار خوراک دام و طیور

قیمت تفاله خرما زودبار خوراک دام و طیور،خرید و افزودن این محصول به جیره غذایی دام و طیورمی تواند سبب نتایج مثبتی در روند رشد و بهبود کیفیت تولیدات دامی شود؟

تفاله خرما

قیمت تفاله خرما زودبار خوراک دام و طیور ،خرید و افزودن این محصول به جیره غذایی دام و طیورمی تواند سبب نتایج مثبتی در روند رشد و بهبود کیفیت تولیدات دامی شود؟

 خرید تفاله خرما برای دامداران

ذرت و سویا و جو و گندم که جیره رایج دامداری ها می باشد، اغلب به صورت محصولات وارداتی تهیه می شوند که به نرخ ارز وابستگی دارند و در صورتی که بتوانند به کمک سایر محصولات گیاهی مانند انواع تفاله ها جیره را غنی  کنند، موجب کاهش قابل توجه هزینه های خوراک دام خواهند شد. از آنجا که در روستا ها ضایعات میوه و سبزیجات به عنوان بخشی از غذای دام به کار برده می شود، تفاله ها از جمله تفاله خرما نیز می توانند به عنوان خوراک دام به کار بروند و تحقیقات کارشناسان نیز این مسئله را تایید می کند.

ایران یکی از بزرگترین نخلستان های منطقه را دارا می باشد و به همین نسبت کارخانجات متعددی برای فراوری و تولید محصولات متنوع از خرما تاسیس شده است. به همین نسبت نیز حجم بالایی تفاله خرما تولید می شود که برای خوراک انسان قابل استفاده نیست ولی برای به دلیل دارا بودن مواد مغذی می تواند برای افزودن به جیره دام مناسب باشد. تفاله خرما دارای خواص قابل قبولی برای دام می باشد که از جمله آنها می توان به تامین انرژی بالا، پروتئین حدود 9 درصد و فیبر خام حدود 20 درصد اشاره نمود.

قیمت تفاله خرما زودبار خوراک دام و طیور

در حال حاضر مقدار محدودی تفاله خرما موجود بوده که برای خرید آن می توانید با کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار نموده و تناژ مورد نیاز خود را سفارش دهید.