قیمت تفاله سیب درجه یک خوراک دام و طیور

قیمت تفاله سیب درجه یک خوراک دام و طیور امسال نیز ارزان است؟ آیا تحقیقات آزمایشگاهی ادعای مفید بودن تفاله ها برای خوراک دام و طیور را تایید می کنند؟

تفاله سیب

قیمت تفاله سیب درجه یک خوراک دام و طیور امسال نیز ارزان است؟ آیا تحقیقات آزمایشگاهی ادعای مفید بودن تفاله ها برای خوراک دام و طیور را تایید می کنند؟

تفاله  سیب کجا تولید می شود؟

تفاله خوراک دام و طیور به طیفی از تفاله های محصولات کشاورزی طلاق می شود که در جیره غذایی دام و طیور مورد استفالده قرار می گیرند.

تفاله سیب دارای ارزش غذایی نسبتا معمولی برای خوراک دام می باشد، در اینجا چند فاکتور مهم در ارزش غذایی خوراک دام را با این تفاله بررسی می کنیم:

سطح پروتئین این تفاله نسبتا پایین است و از نظر انرژی نیز سطح متوسطی دارد و می تواند جایگزین بخشی از تامین کنندگان انرژی در جیره غذایی دام و طیور باشد.

ویژگی خوب تفاله سیب خوش خوراکی آن است که باعث شده به یکی از محصولات محبوب در جیره دام تبدیل شود. این ویژگی مثبت تفاله سیب، سبب افزایش خوراک و در نتیجه وزن گیری سریع تر دام  نیز می گردد. هم چنین زود بار بودن این تفاله ها سبب حفظ تازگی آن ها می شود که این ویژگی برای حفظ کیفیت خوراک دام بسیار مهم می باشد.

قیمت تفاله سیب درجه یک خوراک دام و طیور امسال

یکی از ویژگی های تفاله سیب ، قیمت مناسب آن برای دامداران می باشد و خرید از مراکز معتبر می تواند شما را در خرید به صرفه و مطمئن تر یاری نماید. بازرگانی کهن تجارت نیکنام با فروش و عرضه ویژه سیب و سایر محصولات خوراک دام به یکی از قطب های تامین مطمئن خوراک دام و طیور در کشور تبدیل شده است. برای اطلاع از روشهای خرید با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید..