قیمت تفاله چغندر قند با کیفیت

قیمت تفاله چغندر قند با کیفیت چگونه اطلاع رسانی است؟ آیا این تفاله می تواند نیاز تغذیه ای دام را براورده کرده وبه اقتصاد دامداریها نیزکمک کند؟

تفاله چغندر

قیمت تفاله چغندر قند با کیفیت چگونه اطلاع رسانی می شود ؟ آیا این تفاله می تواند نیاز تغذیه ای دام را بر آورده کرده و به اقتصاد دامداری ها نیزکمک کند؟

ویژگی های تفاله چغندر

آزمایشات متعدد ثابت کرده که به کار بردن خوراک های دانه ای نظیر سبوس، جو و گندم به همراه تفاله چغندر ، ارزش غذایی بیشتری در مقایسه با جیره های دانه ای دارد.

البته این تفاله نباید به عنوان تنها ماده هیدروکربنه در خوراک دام به کار برده شود، چون در این حالت، تفاله نمی تواند ویژگی های خود را بروز دهد.

همچنین یکی از مهم ترین علل با ارزش بودن تفاله چغندر برای دامداران این نکته است که این تفاله خوش خوراک است.

استفاده از آن به همراه خوراک های دانه ای موجب بیشتر شدن حجم جیره دام می شود و به این ترتیب آن ها زودتر وزن گیری می کنند.

این امتیاز بزرگی برای دامداری ها محسوب می شود.

این تفاله از محصولات جانبی تولید قند است که دیگر استفاده انسانی ندارد ولی تاییده های لازم را برای استفاده در خوراک دام از مراجع ذی صلاح دریافت کرده است.

این محصول باعث افزایش کیفیت و بهبود طعم لبنیات و گوشت دام شده و نیز سلامت دام و طیور را تامین می کند.

قیمت تفاله چغندر قند با کیفیت

متقاضیان خرید و همچنین کسب اطلاعات بیشتر در مورد این تفاله با کیفیت و سایر تفاله ها از هر نقطه کشور می توانند سفارشات خود را از طریق کارشناسان فروش بازرگانی کهن اعلام نمایند تا بتوانند به راحتی سفارش خود را ثبت کنند.