قیمت تفاله چغندر مرغوب امسال خوراک دام و طیور

قیمت تفاله چغندر مرغوب امسال خوراک دام و طیور تا چه میزانی می تواند درکاهش بهای تمام شده جیره موثر باشد؟ آیا از اثرات تغذیه ای این تفاله آگاهی دارید؟

تفاله چغندر

قیمت تفاله چغندر مرغوب امسال خوراک دام و طیور تا چه میزانی می تواند در کاهش بهای تمام شده جیره موثر باشد؟ آیا از اثرات تغذیه ای این تفاله آگاهی دارید؟

خرید تفاله چغندر برای افزودن به جیره

تفاله چغندر یکی از محصولات بسیار مفید برای نوشخوارکنندگان است. این محصول در اثر تخمیر در شکمبه حیوانات انرژی بسیاری تولید می کند و این موضوع سبب شده تا از نظر سطح انرژی با جو برابری کند.

تفاله چغندر منبع مناسبی برای تولید انرژی است، اما نمی تواند گزینه مناسبی برای جایگزینی سویا شود چرا که در آنالیز پروتئین جزء محصولات با پروتئین کم تا متوسط دسته بندی می شود.

علاوه بر سطح انرژی بالا با وجود الیاف زیاد سبب شده تا محیط شکمبه به پایداری برسد و استات تولید شود که این موضوع برای دام ها حائز اهیمت می باشد.

همچنین یکی از مهمترین علل با ارزش بودن تفاله چغندر برای دامداران این نکته است که این تفاله خوش خوراک است و استفاده از آن به همراه خوراک های دانه ای موجب بیشتر شدن حجم جیره دام شده و به این ترتیب آنها زودتر وزن گیری می کنند.

محدودیت های مصرف تفاله چقندر قند

این تفاله اندکی ملین می باشد و پر حجم بودن این محصول، غلضت پایین مواد و ماهیت الیافی آن موجب می شود مصرف آن برای تک معده ای ها از جمله طیور نامناسب باشد.

قیمت تفاله چغندر مرغوب امسال خوراک دام

برای خرید عمده تفاله چغندر می توانید از طریق بخش تماس با ما در سایت با بازرگانی کهن تجارت نیکنام ارتباط برقرار کرده و علاوه بر  تفاله چغندر سایر محصولات مورد نیاز خود اعم از سایر تفاله ها  را سفارش دهید.