قیمت خرید انواع تفاله آلبالو با کیفیت امسال

قیمت خرید انواع تفاله آلبالو با کیفیت امسال می تواند برای افزودن به جیره توجیه اقتصادی داشته باشد؟  به چه دلیلی قیمت تفاله ها پایین است؟

تفاله آلبالو

قیمت خرید انواع تفاله آلبالو با کیفیت امسال می تواند برای افزودن به جیره توجیه اقتصادی داشته باشد؟ به چه دلیلی قیمت تفاله ها پایین است؟

چگونه می توان خوراک ارزان دام را تهیه نمود؟

با توجه به این که خوراک دام و طیور بیش از 70% هزینه های دامداری ها را شامل می شوند، بنابراین پیدا کردن خوراک ارزان برای جایگزین نمودن محصولاتی مانند جو، ذرت، سویا و … می تواند، کمک شایانی به صرفه جویی و کاهش هزینه های تامین خوراک نماید.

فروش انواع تفاله ها به عنوان خوراک ارزان دام جایگزین جو و ذرت با توجه به محصولات با کیفیت عرضه شده برای این جایگزینی به عنوان یک فروش با استقبال بالا در کشور تبدیل گردیده است.

جایگزین نهاده  محصولات بسیاری هستند که حاصل ضایعات کارخانه های کنسرو، لواشک، شیره، آبمیوه و … می باشند. هر کدام از آن تفاله ها ویژگی های خاص خود را دارا بوده و می توانند بخشی از نیاز های جیره را تامین نمایند. از جمله تفاله های پر طرفدار می توان به تفاله آلبالو اشاره کرد.

تفاله آلبالو محصول کارخانجات تولید کنستانتره و آب میوه است که با رطوبت بالا به دست می آید و پس از خشک کردن به یک محصول سالم و مقرون به صرفه در جیره دام و طیور تبدیل می شود. این تفاله ممکن است با هسته یا بدون هسته باشد و در صورت وجود هسته یک مرحله آسیاب نمودن نیز به فرایند تولید افزوده می شود. تفاله آلبالو به دلیل خشک بودن یک محصول عاری از میکروب است.

قیمت خرید انواع تفاله آلبالو با کیفیت امسال

یکی از ویژگی های تفاله آلبالو، قیمت مناسب آن برای دامداران می باشد و خرید از مراکز معتبر می تواند شما را در خرید به صرفه و مطمئن تر یاری نماید.

برای خرید این محصولات می توانید با کارشناسان ما در بخش فروش تماس گرفته و ضمن دریافت مشاوره بهترین محصول را برای جیره انتخاب نمایید.