قیمت خرید انواع تفاله آلبالو درجه یک امسال

قیمت خرید انواع تفاله آلبالو درجه یک امسال نیز مانند سال گذشته مناسب است؟ آیا هنوز هم این محصول برای استفاده در خوراک دام یک فرصت محسوب می گردد؟

تفاله آلبالو

قیمت خرید انواع تفاله آلبالو درجه یک امسال نیز مانند سال گذشته مناسب است؟  آیا هنوز هم این محصول برای استفاده در خوراک دام یک فرصت محسوب می گردد؟

امتیازات جیره حاوی تفاله آلبالو

نیاز به افزودن تفاله ها به جیره به دلیل بالا بودن نرخ تهیه خوراک های دانه ای وارداتی مانند گندم و جو و ذرت می باشد که تامین آن برای دامداری های صنعتی به چالشی جدی تبدیل شده است. از این رو گزینه های متنوعی برای افزودن به جیره در نظر گرفته شد و تفاله ها به عنوان خوراک ارزان و مغذی برای افزودن به جیره انتخاب شد.

با توجه به این مسائل توجه کارشناسان این حوزه به انواع تفاله ها به عنوان جایگزین های مناسب برای خوراک های دانه ای جلب شده است. این تفاله ها محصول جانبی کارخانجات صنایع غذایی نظیر تولید آب آلبالو و لواشک و … می باشد و به دلیل وجود داشتن این کارخانجات در داخل کشور می توان این تفاله آلبالو را به قیمت مناسب و به صورت زودبار سفارش داد. همچنین تفاله آلبالو می تواند به غنی شدن جیره کمک کند.

همچنین زودبار بودن این تفاله ها سبب حفظ تازگی آنها می شود که این ویژگی برای حفظ کیفیت خوراک دام بسیار مهم می باشد.

قیمت خرید انواع تفاله آلبالو درجه یک امسال

تفاله آلبالو و سایر تفاله ها اعم از تفاله چغندر قند ، خرما، انگور، سیب و … محصولاتی هستند که به سبب قیمت کمتر نسبت به آنالیزی که دارند و خوش خوراکی با استقبال دامداران مواجه شده اند.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت تفاله آلبالو  بسته بندی و سایر تفاله ها با کارشناسان بازرگانی کهن تجارت نیکنام تماس بگیرید و همچنین برای خرید از طریق شماره های موجود در سایت اقدام به ثبت سفارش نمایید.