قیمت خرید انواع تفاله انگور امسال

قیمت خرید انواع تفاله انگور امسال می تواند از قیمت خوارکهای دانه ای کمتر بوده و بهای جیره را کاهش دهد؟ اثر تفاله انگور بر قدرت خرید دامداری ها چیست؟

تفاله انگور

قیمت خرید انواع تفاله انگور امسال می تواند از قیمت خوارک های دانه ای کمتر بوده و بهای جیره را کاهش دهد؟ اثر تفاله انگور بر قدرت خرید دامداری ها چیست؟

نقش تفاله تفاله انگور در خوراک دام

امروزه کمبود زمین های زراعی و اولویت دادن آنها به محصولات استراتژیک نظیر ذرت که برای خوراک انسان استفاده می شوند از یک سو و رشد زیاد جمعیت گوسفندی کشور که نسبت آنها به مراتع تقریبا سه چهار برابر است، سبب شده تا تحقیقات گسترده ای در زمینه جایگزین کردن خوراک دام از محصولات ضایعات کشاورزی و کارخانجات صنعتی با خوراک های رایج انجام گیرد. از این رو خوارک های مختلفی برای این منظور در نظر گرفته می شود که یکی از بهترین آن ها از نظر قیمت پایین و ارزش غذایی بالا و همچنین در دسترس بودن، انواع تفاله ها و از جمله تفاله انگور می باشد.

محصولاتی نظیر تفاله انگور با دارا بودن انرژی و پروتئین می توانند ضمن کاهش هزینه تمام شده جیره به غنی شدن جیره نیز کمک نمایند و همچنین سلامتی دام را در پی خواهد داشت.

یکی دیگر از مزایای این تفاله خوش خوراکی آن می باشد. این موضوع باعث می شود اشتهای دام تحریک شده و در اثر تغذیه بیشتر وزن گیری سریع تری داشته باشد و در نتیجه راندمان دامداری ها به خاطر تولید گوشت بیشتر افزایش یابد.

قیمت خرید انواع تفاله انگور امسال

تفاله انگور معمولا در مناطقی که کارخانجات فراوری انگور وجود دارند، موجود هستند. متقاضیان خرید این محصولات از هر نقطه کشور می توانند سفارشات خود را از طریق کارشناسان فروش بازرگانی کهن تجارت نیکنام اعلام نمایند.