قیمت خرید انواع تفاله انگور مرغوب

قیمت خرید انواع تفاله انگور مرغوب برای دامداران به صرفه است؟ آیا استفاده از این تفاله ها در خوراک دام می تواند رضایت دامداران را جلب کند؟

تفاله انگور

قیمت خرید انواع تفاله انگور مرغوب برای دامداران به صرفه است؟  آیا استفاده از این تفاله ها در خوراک دام می تواند رضایت دامداران را جلب کند؟

تاثیر قیمت تفاله در ارزان شدن جیره

هر چه جیره بهتری برای دام تدارک دیده شود، کیفیت محصولات دامی مانند شیر و گوشت نیز ارتقا پیدا می کند. از این رو دامپروران تلاش می کنند با افزودن خوراک های متنوع به جیره، آن را غنی تر کرده و طعم آن را نیز بهتر کنند.

امروزه بخش زیادی از جیره های غذایی را ضایعات کشاورزی و کارخانجات تشکیل می دهند. این تفاله ها خوش خوراک هستند و به این دلیل گزینه مناسبی برای جایگزینی در جیره های غذایی خواهند شد.

تفاله ها اعم از تفاله چغندر قند ،خرما، انگور، آلبالو و … محصولاتی هستند که به سبب قیمت کمتر نسبت به آنالیزی که دارند و خوش خوراکی با استقبال دامداران مواجه شده اند و یکی از انواع خوب تفاله ، تفاله انگور است.

این تفاله خواصی نظیر آنتی اکسیدان بالا، بهبود رنگ گوشت طیور، کاهش هزینه های تامین خوراک دام و طیوردارا می باشد.

قیمت خرید انواع تفاله انگور مرغوب

یکی از ویژگی های تفاله ها قیمت مناسب آن برای دامداران می باشد. همچنین خرید از مراکز معتبر می تواند شما را در خرید به صرفه ومطمئن تر یاری نماید. بازرگانی کهن تجارت نیکنام با فروش و عرضه ویژه انواع تفاله ها و سایر محصولات خوراک دام در کشور به یکی از قطب های تامین مطمئن خوراک دام و طیور در کشور تبدیل شده است. برای اطلاع از روش های خرید با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.