قیمت خرید انواع تفاله خرما

قیمت خرید انواع تفاله خرما امسال نیز ارزان تر از خوراک های دانه ای است؟ آیا تفاله ها به عنوان یکی از خوراک های مناسب برای دام پذیرفته شده است؟

تفاله خرما

قیمت خرید انواع تفاله خرما امسال نیز ارزان تر از خوراک های دانه ای است؟ آیا تفاله ها به عنوان یکی از خوراک های مناسب برای دام پذیرفته شده است؟

مزایای فروش بهترین تفاله خرما

بهترین جیره برای دام و طیور جیره ارزان است که تازه به دست مشتری برسد و همچنین هزینه های تامین آن برای دامداری های صنعتی به صرفه باشد.

از سوی دیگر هر چه هزینه های پرداختی برای تامین جیره دام و طیور کاهش پیدا کند به همان اندازه راندمان دامداری های صنعتی بالا خواهد رفت. ولی به شرطی که کاهش قیمت موجب کاهش کیفیت و ارزش تغذیه ای جیره نشود. از این رو گزینه های متفاوتی بررسی شده و تفاله ها به عنوان یکی از بهترین گزینه ها برای این منظور معرفی شدند. یکی از بهترین گزینه ها که این ویژگی ها را دارد انواع تفاله ها و از آن جمله تفاله خرما می باشد.

ایران یکی از بزرگترین نخلستان های منطقه را دارا می باشد و به همین نسبت کارخانجات متعددی برای فراوری و تولید محصولات متنوع از خرما تاسیس شده است. به همین نسبت نیز حجم بالایی تفاله خرما تولید می شود که برای خوراک انسان قابل استفاده نیست ولی برای به دلیل دارا بودن مواد مغذی می تواند برای افزودن به جیره دام مناسب باشد. تفاله خرما دارای خواص قابل قبولی برای دام می باشد که از جمله آن ها می توان به تامین انرژی بالا، پروتئین حدود ۹ درصد و فیبر خام حدود ۲۰ درصد اشاره نمود.

قیمت خرید انواع تفاله خرما امسال

برای اطلاع از روش های خرید با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید