قیمت خرید انواع تفاله زودبار امسال

قیمت خرید انواع تفاله زودبار امسال نیز ارزان است؟ چرا افزودن تفاله ها به جیره می تواند کاهش چشمگیری در هزینه های دامداری ها داشته باشد؟

تفاله

قیمت خرید انواع تفاله زودبار امسال نیز ارزان است؟ چرا افزودن تفاله ها به جیره می تواند کاهش چشمگیری در هزینه های دامداری ها داشته باشد؟

انواع تفاله ها در جیره

فروش فوری انواع تفاله ها مانند  تفاله سیب، تفاله آلبالو، تفاله چغندر،، تفاله خرما و … سبب شده تا بتوان محدودیت محصولاتی مانند انواع خوراک های دانه ای نظیر گندم و جو و ذرت و …، و قیمت بالای آن ها را تا حدودی در جیره غذایی دام جبران نمود.

انواع تفاله ها از آن جهت که دارای مواد معدنی و فیبر بالا می باشند می توانند در بهبود کیفیت جیره دام و همچنین ارزش تغذیه ای آن تاثیر مثبتی بگذارند.

این موضوع با توجه به قیمت مناسب سبب شده تا خرید این محصول مورد استقبال دامداران صنعتی برای افزودن به جیره دام و طیور واقع گردد.

کارشناسان این حوزه نیز توجه ویژه ای به انواع تفاله ها به عنوان جایگزین های مناسب برای خوراک های دانه ای دارند.

تفاله ها محصول جانبی صنایع غذایی نظیر تولید آب میوه و لواشک و … می باشد.

به دلیل وجود این کارخانجات در داخل کشور می توان این ضایعات را به قیمت مناسب و به صورت زودبار سفارش داد.

همچنین انواع تفاله ها در جیره در بهبود رشد دام و راندمان دامداری ها تاثیر گذار می باشند.

همچنین نیاز دامداری ها به بسیاری از مواد معدنی و ویتامین ها که به صورت جزئی در جیره مورد نیاز هستند، را مرتفع می کند.

قیمت خرید انواع تفاله زودبار امسال

یکی از دغدغه های دامداران تامین خوراک تازه و با کیفیت برای دامداری ها می باشد.

بازرگانی کهن اقدام به فروش فوری تفاله هانموده است.

با تماس با کارشناسان فرو ش بازرگانی کهن و کسب اطلاعات کافی، اقدام به سفارش و خرید انواع تفاله ها و سایر محصولات خوراک دام و طیور نمایید.

بازرگانی کهن با ایجاد راه های ارتباطی و در دسترس بودن برای مشتریان سراسر کشور و نیز دیگر کشور ها این امکان را برای متقاضیان فراهم نموده تا تنها بتوانند از طریق گرفتن تماس با بخش فروش ارتباط بگیرند و بتوانند تناژ مورد نیاز خود را از هر محصولی که نیاز دارند ثبت نمایند.