قیمت خرید انواع تفاله مرغوب خوراک دام و طیور امسال

قیمت خرید انواع تفاله مرغوب خوراک دام و طیور امسال می تواند با قیمت خوراک های دانه ای رقابت کند؟  آیا از ویژگی های مثبت تفاله ها اطلاع دارید؟

تفاله

قیمت خرید انواع تفاله مرغوب خوراک دام و طیور امسال می تواند با قیمت خوراک های دانه ای رقابت کند؟ آیا از ویژگی های مثبت تفاله ها اطلاع دارید؟

 نیاز به جایگزینی تفاله ها در دامداری ها با خوراک های دانه ای

دسترسی به قیمت روز اقلام خوراک دام و طیور برای تمام مصرف کنندگان این محصولات حائز اهمیت است. از این محصولات وارداتی نبوده و تولید کارخانه های داخل کشور است. به این دلیل به نرخ ارز وابستگی نداشته و می تواند قیمت تمام شده جیره را کاهش دهد.

چرا که با وجود اختصاص حدود 70% از هزینه های دامداری ها به تهیه خوراک و تغذیه دام ها، کاهش هزینه این بخش کمک شایانی به جذب سرمایه و جلوگیری از هدر رفت آن خواهد داشت.

جیره دام و طیور اغلب حاوی خوراک های دانه ای از قبیل ذرت و جو و گندم می باشد که همین مسئله می تواند اقتصاد دامداری ها را دچار چالش جدی کند. در این جا به چند مورد اشاره می کنیم:

  • کمبود زمینهای زراعی برای کشت کافی خوراک های دانه ای مختص خوراک دام
  • هزینه های بالای واردات و قیمت بالای ارز
  • کاهش ارزش غذایی فراورده های دامی به دلیل مشترک بودن دانه ها بین انسان و دام

بر این اساس دامداری ها مصمم به تهیه خوراک ارزان تر و به صرفه تر برای دام شده اند. یکی از مناسب ترین گزینه ها برای این مهم تفاله ها و می باشد.

قیمت خرید انواع تفاله مرغوب خوراک دام و طیور

شما می توانید برای اطلاع از قیمت تفاله های بسته بندی با کارشناسان بازرگانی کهن تجارت نیکنام تماس بگیرید و همچنین برای خرید از طریق شماره های موجود در سایت اقدام به ثبت سفارش نمایید.