قیمت خرید انواع تفاله چغندر باکیفیت امسال

قیمت خرید انواع تفاله چغندر باکیفیت امسال می تواند با قیمت سایر نهاده ها رقابت کند؟ چگونه می توان از قیمت روز این محصولات  و روش خرید اطلاع پیدا کرد؟

تفاله چغندر

قیمت خرید انواع تفاله چغندر باکیفیت امسال می تواند با قیمت سایر نهاده ها رقابت کند؟ چگونه می توان از قیمت روز این محصولات و روش خرید اطلاع پیدا کرد؟

تفاله چغندر بک جیره ارزشمند

با توجه به این که تولید گندم و ذرت در داخل کشور نمی تواند همه نیاز دامداری ها را مرتفع کند، به کار گیری خوراک های جانبی مانند انواع تفاله ها می تواند دامداران را از پرداخت هزینه های بالای واردات بی نیاز کرده و باعث کاهش هزینه های تولید شود.

آزمایش ها نشان می دهد استفاده از  تفاله چغندر در خوراک دام و طیور در کنار جیره های دانه ای مانند  سویا و ذرت و جو و گندم می تواند ارزش غذایی آنان را افزایش دهد.

همچنین تفاله چغندر قند فیبر بالایی دارد که موجب بهبود گوارش دام می شود. از دیگر مزایای تفاله چغندر قند می توان به خوش خوراکی آن اشاره کرد که باعث بهبود طعم شیر و گرشت دام می شود.

همچنین یکی از مهم ترین علل با ارزش بودن تفاله چغندر برای دامداران این نکته است که این تفاله خوش خوراک است و استفاده از آن به همراه خوراک های دانه ای موجب بیشتر شدن حجم جیره دام شده و به این ترتیب آن ها زودتر وزن گیری می کنند.

این تفاله اندکی ملین می باشد و پر حجم بودن این محصول، غلضت پایین مواد و ماهیت الیافی آن موجب می شود مصرف آن برای تک معده ای ها از جمله طیور نامناسب باشد.

قیمت خرید انواع تفاله چغندر باکیفیت امسال

برای اطلاع از قیمت روز این محصول و شرایط تحویل آن به دامداری ها با واحد فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید تا از کارشناسان مربوطه راهنمایی لازم را دریافت کنید.