قیمت خرید تفاله آلبالو ارزان

قیمت خرید تفاله آلبالو ارزان از چه راهی قابل استعلام می باشد؟ بر چه اساسی استفاده از این تفاله می تواند بهای نهایی جیره را کاهش دهد؟

تفاله آلبالو

قیمت خرید تفاله آلبالو ارزان از چه راهی قابل استعلام می باشد؟ بر چه اساسی استفاده از این تفاله می تواند بهای نهایی جیره را کاهش دهد؟

تهیه جیره ارزان و باکیفیت به کمک تفاله آلبالو

بالا بردن ارزش غذایی جیره دام و طیور یکی از مهم ترین اولویت های دامداران و جیره نویسان می باشد، چرا که این موضوع تاثیر مستقیم بر کیفیت شیر و گوشت دام و طیور خواهد داشت. همچنین سلامتی دام را در پی خواهد داشت. از این رو خوارک های مختلفی برای این منظور در نظر گرفته می شود که یکی از بهترین آن ها از نظر قیمت پایین و ارزش غذایی بالا و همچنین در دسترس بودن، انواع تفاله ها و از جمله تفاله آلبالو می باشد.

تفاله آلبالو محصول کارخانجات تولید کنستانتره و آب میوه است که با رطوبت بالا به دست می آید و پس از خشک کردن به یک محصول سالم و مقرون به صرفه در جیره دام و طیور تبدیل می شود. این تفاله ممکن است با هسته یا بدون هسته باشد و در صودت وجود هسته یک مرحله آسیاب نمودن نیز به فرایند تولید افزوده می شود. تفاله آلبالو به دلیل خشک بودن یک محصول عاری از میکروب است.

همچنین تفاله آلبالو دارای مقدایر بسیاری مواد مغذی است و خاصیت آنتی اکسیدانی دارد، که این مسئله آن را به خوراکی با ارزش برای دام تبدیل نموده است.

قیمت خرید تفاله آلبالو ارزان

علاوه بر خود تفاله که خرید آن می تواند سبب کاهش هزینه ها شود، دسترسی به فروش مستقیم تفاله نیز می تواند سبب شود تا این محصول را با قیمت متناسب تری تهیه نمایید.

برای خرید مستقیم این محصول و اطلاع از قیمت خرید تفاله آلبالو ارزان می توانید به وسیله تماس با بازرگانی کهن تجارت نیکنام سفارش مورد نیاز خود را به ثبت رسانیده و در کوتاه ترین زمان ممکن محصول مورد نیاز خود را در محل مورد نظر دریافت نمایید.