قیمت خرید تفاله انگور زود بار خوراک دام

قیمت خرید تفاله انگور زود بار خوراک دام امسال چقدر است؟ آیا کیفیت محصول موجود در حد مطلوب برای تامین جیره دام و طیور می باشد؟

تفاله انگور

قیمت خرید تفاله انگور زود بار خوراک دام امسال چقدر است؟ آیا کیفیت محصول موجود در حد مطلوب برای تامین جیره دام و طیور می باشد؟

خرید تفاله انگور برای خوراک دام و طیور

به طوری کلی فروش خوراک دام ارزان به معنی فروش محصولات بی کیفیت نیست، بلکه فروش محصولاتی است که از تولیدات ثانویه محصولات اصلی ایجاد می شوند و از آن جهت که مصرف انسانی ندارند به قیمت پایین تری در اختیار دام قرار می گیرند.

فروش خوراک دام ارزان به عنوان یک فروش مهم برای دامداری ها و مرغداری ها تلقی میگردد. خرید ارزان و یا تامین خوراک دام با هزینه کم و به صرفه از استراتژی های مهم تمام مجتمع های اقتصادی دامپروری می باشد. از آنجا که خوراک های دانه ای مانند گندم و جو و ذرت، دانه های خوراکی بین انسان و دام مشترک می باشند و استفاده مداوم از آنها موجب کاهش ارزش غذایی شیر و گوشت دام و طیور می شود، جایگزینی آنها با انواع تفاله ها از جمله تفاله انگور می تواند باعث افزایش کیفیت این محصولات گردد.

خرید تفاله انگور برای خوراک دام و طیور یک میانبر برای تامین جیره آن هم به قیمت پایین تر است. کیفیت محصول موجود در حد مطلوب برای تامین جیره دام و طیور می باشد.

خرید تفاله انگور به عنوان محصولی که می تواند جایگزین بخشی از جیره غذایی دام و طیور گردد و با توجه به قیمت آن بسیار مقرون به صرفه است.

از آنجا که خوراک های دانه ای مانند گندم و جو و ذرت، دانه های خوراکی بین انسان و دام مشترک می باشند و استفاده مداوم از آنها موجب کاهش ارزش غذایی شیر و گوشت دام و طیور می شود، جایگزینی آنها با انواع تفاله ها از جمله تفاله انگور می تواند باعث افزایش کیفیت این محصولات گردد.

همچنین زوربار بودن این محصول موجب حفظ تازگی و کیفیت بالای آن می شود.

قیمت خرید تفاله انگور زود بار خوراک دام

برای اطلاع از روش های تحویل و قیمت نهایی با کارشناسان واحد فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.