قیمت خرید تفاله خرما درجه یک امسال

قیمت خرید تفاله خرما درجه یک امسال تعیین شده است؟ اثر تفاله خرما بر قدر خرید دامداری ها چیست؟ این محصول از چه طریقی تولید می گردد؟

تفاله خرما باکیفیت

قیمت خرید تفاله خرما درجه یک امسال تعیین شده است؟ اثر تفاله خرما بر قدر خرید دامداری ها چیست؟ این محصول از چه طریقی تولید می گردد؟

تفاله ها جایگزین محصولات مهم

با توجه به این که خوراک دام و طیور بیش از 70% هزینه های دامداری ها را شامل می شوند، بنابراین پیدا کردن خوراک ارزان برای جایگزین نمودن محصولاتی مانند جو، ذرت، سویا و … می تواند، کمک شایانی به صرفه جویی و کاهش هزینه های تامین خوراک نماید.

تفاله خوراک دام یا همان تفاله های محصولات غذایی و کشاورزی که محصولات ثانویه کارخانه ها می باشند، امروزه به یکی از محصولات مهم در صنعت دام و طیور تبدیل شده اند. بی شک نتایج آزمایش ها و تجربه استفاده سبب شده است که این محصولات جایگاه خود را در این صنعت بیابند.

ایران یکی از بزرگترین نخلستان های منطقه را دارا می باشد و به همین نسبت کارخانجات متعددی برای فراوری و تولید محصولات متنوع از خرما تاسیس شده است. به همین نسبت نیز حجم بالایی تفاله خرما تولید می شود که برای خوراک انسان قابل استفاده نیست ولی برای به دلیل دارا بودن مواد مغذی می تواند برای افزودن به جیره دام مناسب باشد. تفاله خرما دارای خواص قابل قبولی برای دام می باشد که از جمله آن ها می توان به تامین انرژی بالا، پروتئین حدود 9 درصد و فیبر خام حدود 20 درصد اشاره نمود.

قیمت خرید تفاله خرما درجه یک امسال

یکی از ویژگی های تفاله خرما قیمت مناسب آن برای دامداران می باشد و خرید از مراکز معتبر می تواند شما را در خرید به صرفه تر و مطمئن تر یاری نماید. بازرگانی کهن تجارت نیکنام با فروش و عرضه ویژه تفاله خرما و سایر محصولات در کشور به یکی از قطب های تامین مطمئن خوراک دام و طیور در کشور تبدیل شده است. برای اطلاع از روش های خرید با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.