قیمت خرید تفاله سیب با کیفیت

قیمت خرید تفاله سیب با کیفیت چقدر است؟ آیا ارزش غذایی این تفاله می تواند دامداران را متفاعد کند که آن را به جیره اضافه کنند؟

تفاله سیب

قیمت خرید تفاله سیب با کیفیت چقدر  است؟ آیا ارزش غذایی این تفاله می تواند دامداران را متفاعد کند که آن را به جیره اضافه کنند؟

آیا تفاله سیب ارزش غذایی مقبولی دارد؟

سالهای بسیاری است که در روستا ها دامداران خرد ضایعات محصولات تره بار اعم از میوه و صیفی جات را بعنوان بخشی از غذای دام مورد استفاده قرار می دهند.

تفاله سیب دارای ارزش غذایی نسبتا معمولی برای خوراک دام می باشد، در اینجا چند فاکتور مهم در ارزش غذایی خوراک دام را با این تفاله بررسی می کنیم:

سطح پروتئین این تفاله نسبتا پایین است و از نظر انرژی نیز سطح متوسطی دارد و می تواند جایگزین بخشی از تامین کنندگان انرژی در جیره غذایی دام و طیور باشد.

ویژگی خوب تفاله سیب خوش خوراکی آن است که باعث شده به یکی از محصولات محبوب در جیره دام تبدیل شود. این ویژگی مثبت تفاله سیب، سبب افزایش خوراک و در نتیجه وزن گیری سریع تر دام گردد. هم چنین زود بار بودن این تفاله ها سبب حفظ تازگی آن ها می شود که این ویژگی برای حفظ کیفیت خوراک دام بسیار مهم می باشد.

فروش ویژه و روش خرید  تفاله سیب خوراک دام

طبق تحقیقات صورت گرفته در سالهای اخیر فواید تفاله ها برای دام و طیور بصورت علمی تایید شد و این محصولات بصورت جزئی از جیره غذایی مورد استفاده قرار گرفت.

بازرگانی کهن تجارت نیکنام مقدار محدودی تفاله سیب را بصورت ویژه به فروش می رساند، جهت خرید با کارشناسان فروش ما ارتباط بگیرید.