قیمت خرید تفاله چغندر درجه یک امسال

قیمت خرید تفاله چغندر درجه یک امسال می تواند نرخ نهایی جیره را کاهش دهد؟ آیا تا کنون از انواع تفاله ها در جیره استفاده کرده اید؟

تفاله چغندر

قیمت خرید تفاله چغندر درجه یک امسال می تواند نرخ نهایی جیره را کاهش دهد؟ آیا تا کنون از انواع تفاله ها در جیره استفاده کرده اید؟

تفاله خوش خوراک چغندر در جیره

فروش تفاله چغندر سبب شده است تا بتوان مشکل تامین خوراک های دانه ای پایه مانند گندم و ذرت و جو و…، و قیمت بالای آن ها را تا حدودی در جیره غذایی دام جبران نمود. این تفاله از آن جهت که دارای مواد مغذی پر اهمیت می باشد می تواند در بهبود کیفیت جیره دام تاثیر گذار باشد، این موضوع با توجه به قیمت مناسب سبب شده تا خرید این محصول مورد استقبال واقع گردد.

تفاله چغندر قند به عنوان یک ماده غذایی خوش خوراک می تواند باعث بهبود طعم خوراک دام شود. همچنین این تفاله منبع خوبی از کلسیم می باشد که موجب افزایش ارزش غذایی جیره غذایی دام شود.

همچنین منبع خوب کلسیم بوده و در صورت به کارگیری تفاله چغندر قند به همراه خوراکهای دانه ای نظیر جو و گندم می تواند باعث افزایش ارزش غذایی خوراک دام و کاهش نفخ دام شود .

یکی دیگر از مزایای استفاده از چغندر قند در خوراک دام در کنار سایر خوراک های دانه ای، قیمت مناسب آن می باشد. چرا که این تفاله در کارخانجات داخل کشور تولید می شود و به این دلیل به قیمت ارز وابسته نیست.

قیمت خرید تفاله چغندر درجه یک امسال

تفاله چغندر اغلب به صورت فله بار گیری می شود و در کیسه هایی به وزن یکسان بسته بندی می شوند که اغلب این کسیه ها پنجاه کیلو گرم وزن دارند.

یکی از مهم ترین دلایلی که می تواند دامداران را به خرید تفاله ها ترغیب کند تازگی این محصول و زودباری آن است .به منظور اطلاع از نحوه تحویل و قیمت تفاله چغندر و سایر تفاله ها مانند تفاله گوجه، خرما، سیب، مرکبات، انگور و .. با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.