قیمت خرید عمده تفاله خرما درجه یک امسال

قیمت خرید عمده تفاله خرما درجه یک امسال امسال چقدر است؟ کدام تفاله ها را می توان جایگزین مناسبی برای ذرت و سویا دانست و به جیره غذایی دام و طیور افزود؟

تفاله خرما باکیفیت

قیمت خرید عمده تفاله خرما درجه یک امسال  امسال چقدر است؟ کدام تفاله ها را می توان جایگزین مناسبی برای ذرت و سویا دانست و به جیره غذایی دام و طیور افزود؟

 تفاله خرما خوراکی ارزان و پر انرژی

خرما درختی است که از ریشه تا برگ آن مورد استفاده قرار می گیرد. از این رو مفهوم ضایعات در این درخت معنا ندارد. اما به اصطلاح خرمایی که جهت مصارف انسانی به صورت مستقیم قابل استفاده نباشد را تفاله خرما  می نامند.

بزرگترین چالش دامداری ها تامین ارزان و تازه و با کیفیت خوراک دام  و طیور می باشد . چرا که جیره اصلی را در حال حاضر خوراک های دانه ای از قبیل گندم و جو و ذرت تشکیل می دهند که به دلیل وارداتی بودن ،هزینه های بالایی را به دامداران تحمیل می کنند. بر این اساس کارشناسان مربوطه تحقیقات گسترده ای انجام داده و به این نتیجه رسیده اند که تفاله ها و از جمله تفاله خرما بهترین گزینه برای تحقق خواسته های مد نظر دامداران می باشند.

تفاله خرما دارای خواص قابل قبولی برای دام می باشد که از جمله آن ها می توان به تامین انرژی بالا، پروتئین حدود 9 درصد و فیبر خام حدود 20 درصد اشاره نمود.

قیمت خرید عمده تفاله خرما درجه یک امسال

یکی از ویژگی های تفاله خرما قیمت مناسب آن برای دامداران می باشد و خرید از مراکز معتبر می تواند شما را در خرید به صرفه تر و مطمئن تر یاری نماید. بازرگانی کهن تجارت نیکنام با فروش و عرضه ویژه تفاله خرما و سایر محصولات در کشور به یکی از قطب های تامین مطمئن خوراک دام و طیور در کشور تبدیل شده است. برای اطلاع از روش های خرید با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.