قیمت روز انواع تفاله آلبالو ارزان خوراک دام

قیمت روز انواع تفاله آلبالو ارزان خوراک دام به نرخ ارز وابستگی دارد؟ آیا این تفاله می تواند ارزش تغذیه ای دام را بهبود بخشد؟

تفاله آلبالو

قیمت روز انواع تفاله آلبالو ارزان خوراک دام به نرخ ارز وابستگی دارد؟ آیا این تفاله می تواند ارزش تغذیه ای دام را بهبود بخشد؟

کاربرد تفاله آلبالو در جیره دام

این محصول حاصل تولید کارخانه های تولید لواشک، آبمیوه و … می باشند. خواص غذایی آن به نسبت قیمتی که دارد برای جیره بسیار مطلوب می باشد.

انواع تفاله ها با توجه به مواد مغذی که دارند می توانند جایگزین جو، ذرت و یا سویا شوند و نیاز جیره را به ازای درصدی که در آن قرار می گیرند به نهاده های دامی کم کنند. همین موضوع اصلی ترین دلیل کاهش هزینه های تامین خوراک می باشد.

از طرف دیگر با توجه به این که این محصولات تمام در داخل تولید می شوند هزینه های حمل و نقل کمتری بابت آن ها پرداخته می شود، همچنین به صورت فوری قابل دسترسی است.

از دیگر مزایای یه کار گیری تفاله آلبالو در خوراک دام خوش خوراکی آن است که منجر به افزایش حجم تغذیه و در نتیجه وزن گیری سریع تر دام خواهد شد. همچنین فیبر موجود در آن باعث گوارش بهتر دام می گردد.

تفاله آلبالو با رطوبت بالا به دست می آید و پس از خشک کردن به یک محصول سالم و مقرون به صرفه در جیره دام و طیور تبدیل می شود. این تفاله ممکن است با هسته یا بدون هسته باشد و در صودت وجود هسته یک مرحله آسیاب نمودن نیز به فرایند تولید افزوده می شود. تفاله آلبالو به دلیل خشک بودن یک محصول عاری از میکروب است.

انواع تفاله آلبالو ارزان

برای اطلاع از موجودی همه روزه می توانید به کانال تلگرامی بازرگانی کهن مراجعه نموده و پس از مشاهده نام محصول در لیست موجودی روزانه برای اطلاع از قیمت و ثبت سفارش با واحد فروش بازرگانی کهن تماس حاصل فرمایید.