قیمت روز انواع تفاله خرما درجه یک

قیمت روز انواع تفاله خرما درجه یک می تواند قیمت تمام شده جیره را تحت تاثیر قرار دهد؟ آیا از خواص تفاله خرما در جیره دام و طیور آگاهی دارید؟

تفاله خرما

قیمت روز انواع تفاله خرما درجه یک می تواند قیمت تمام شده جیره را تحت تاثیر قرار دهد؟ آیا از خواص تفاله خرما در جیره دام و طیور آگاهی دارید؟

کاهش قیمت جیره به کمک تفاله ها

در حقیقت یکی از بزرگ ترین چالش های دامداری ها کاهش بهای تمام شده جیره می باشد ولی به شرطی که کیفیت مواد تغذی جیره افت نکند. به این منظور گزینه های بسیاری مطرح شد و از بین آن ها تفاله ها به عنوان جایگزین های مناسب خوراک های دانه ای وارداتی از قبیل گندم و ذرت و جو پذیرفته شدند. یکی از پر کاربرد ترین تفاله ها تفاله خرما می باشد.

تفاله خرما یکی از افزودنی های مناسب در خوراک دام و طیور می باشد. از آنجا که گندم و ذرت درسبد غذایی انسان و دام مشترک است، استفاده مداوم از آنها سبب کاهش کیفیت و پایین آمدن ارزش غذایی محصولات دامی خواهد شد. از این رو به توصیه کارشناسان دام و طیور افزودنی هایی مانند تفاله خرما که حاصل فراوری خرما در کارخانجات مربوطه است می تواند انتخابی هوشمندانه باشد.

تفاله خرما محصول جانبی شهد گیری در کارخانجات فراوری خرما می باشد. از جمله ویژگی های مثبت تفاله خرما می توان به دارا بودن انرژی و پروتئین بالای آن اشاره کرد که ضمن کاهش هزینه تمام شده جیره به غنی شده آن نیز کمک می کند. همچنین به دلیل خوش خوراکی باعث بیشتر شدن حجم خوراک و وزن گیری بهتر دام می گردد.

تفاله خرما دارای خواص قابل قبولی برای دام می باشد که از جمله آن ها می توان به تامین انرژی بالا، پروتئین حدود 9 درصد و فیبر خام حدود 20 درصد اشاره نمود.

قیمت روز انواع تفاله خرما درجه یک

شما می توانید برای اطلاع از قیمت روز انواع تفاله خرما درجه یک بسته بندی و سایر تفاله ها با کارشناسان بازرگانی کهن تجارت نیکنام تماس بگیرید و همچنین برای خرید از طریق شماره های موجود در سایت اقدام به ثبت سفارش نمایید.