قیمت روز انواع تفاله سیب ارزان

قیمت روز انواع تفاله سیب ارزان امسال نیز از نرخ پایه جیره پایین تر است؟ آیا این تفاله برای سلامت دام و طیور مفید است؟ آیا ارزش غذایی مطلوبی دارد؟

تفاله سیب

قیمت روز انواع تفاله سیب ارزان امسال نیز از نرخ پایه جیره پایین تر است؟ آیا این تفاله برای سلامت دام و طیور مفید است؟ آیا ارزش غذایی مطلوبی دارد؟

قیمت تفاله سیب بسته بندی

در دامداری های صنعتی اولویت جیره با خوراک های دانه ای نظیر گندم و جو و ذرت می باشد. ولی به دلیل این که این خوراک ها وارداتی می باشند و با توجه به هزینه های بالای گمرک و ارز نیاز است برای این خوراک ها جایگزین هایی در نظر گرفته شود تا اقتصاد دامداری ها دچار مشکل نشوند. یکی از بهترین جایگزین ها تفاله ها از جمله تفاله سیب می باشند.

تفاله سیب یکی از محصولات ثانویه کارخانه های آب سیب گیری بوده و همین امر سبب شده تا قیمت تمام شده این محصول نسبتا پایین باشد.

در اینجا چند خصوصیت خوب این تفاله را بررسی می کنیم:

تفاله سیب دارای ارزش غذایی نسبتا معمولی برای خوراک دام می باشد، در ذیل چند فاکتور مهم در ارزش غذایی خوراک دام را با تفاله سیب مورد بررسی قرار می دهیم

تفاله سیب بسته بندی از نظر میزان پروتئین در سطح پایین قرار می گیرد.

از نظر سطح انرژی  جزء محصولات با انرژی متوسط بوده و می تواند جایگزین بخشی از تامین کنندگان انرژی در جیره قرار گیرد.

در واقع خوش خوراکی تفاله سیب است که آن را به یکی از محصولات محبوب خوراک دام و طیور تبدیل کرده و در این ویژگی می تواند برای ابتدای جدول بودن با سایر محصولات رقابت کند.

سفارش و خرید

شما می توانید برای اطلاع از قیمت روز انواع تفاله سیب ارزان و  بسته بندی و سایر تفاله ها به کانال بازرگانی کهن تجارت نیکنام بپیوندید و همچنین برای خرید از طریق شماره های موجود در سایت اقدام نمایید.