قیمت روز تفاله آلبالو مرغوب امسال

قیمت روز تفاله آلبالو مرغوب امسال چگونه اطلاع رسانی می شود؟ آیا خرید این تفاله برای جیره می تواند رضایت خاطر دامداران را از نظر قیمت و کیفیت جلب کند؟

تفاله آلبالو

قیمت روز تفاله آلبالو مرغوب امسال چگونه اطلاع رسانی می شود؟ آیا خرید این تفاله برای جیره می تواند رضایت خاطر دامداران را از نظر قیمت و کیفیت جلب کند؟

ضرورت افزودن تفاله ها در جیره

دامداران با تجربه معتقدند که تفاله ها می توانند جایگزین مناسبی برای خوراک های دانه ای مانند گندم و جو و ذرت وسویا می باشد و این محصول را می توان به تدریج در جیره های غذایی دام و طیور استفاده نمود.

امروزه بخش زیادی از جیره های غذایی را ضایعات کشاورزی و کارخانجات تشکیل می دهند. این خوراک ها خوش خوراک بوده و می توانند گزینه بسیار مناسبی برای جایگزینی در جیره های غذایی باشند. چرا که کمبود زمین های زراعی و نیاز بیشتر جمعیت رو به افزایش انسانی به خوراک های دانه ای نظیر گندم و جو و ذرت موجب شده تا دامداران در صدد کاهش میزان مصرف این خوراک ها در جیره دام می باشند. چرا که قیمت آن ها رو به افزایش است واین مسئله منجر به  محدودیت مصرف این خوراک ها در دامداری ها شده است.

تفاله آلبالو محصول کارخانجات تولید کنستانتره و آب میوه است که با رطوبت بالا به دست می آید و پس از خشک کردن به یک محصول سالم و مقرون به صرفه در جیره دام و طیور تبدیل می شود. این تفاله ممکن است با هسته یا بدون هسته باشد و در صورت وجود هسته یک مرحله آسیاب نمودن نیز به فرایند تولید افزوده می شود. تفاله آلبالو به دلیل خشک بودن یک محصول عاری از میکروب است.

قیمت روز تفاله آلبالو امسال

برای اطلاع از جزئیات بیشتر تفاله آلبالو و روش های خرید و تحویل با کارشناسان بخش فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید .