قیمت روز تفاله آلبالو باکیفیت امسال

قیمت روز تفاله آلبالو باکیفیت امسال می تواند دامداران را تشویق کند تا از این تفاله در خوراک دام و طیور استفاده شود؟آیا از ارزش تغذیه ای این تفاله مطلعید؟

تفاله آلبالو

قیمت روز تفاله آلبالو باکیفیت امسال می تواند دامداران را تشویق کند تا از این تفاله در خوراک دام و طیور استفاده شود؟ آیا از ارزش تغذیه ای این تفاله مطلعید؟

ترکیب تفاله و جیره دام

آیا می دانید با ترکیب جیره های دانه ای پایه مانند گندم و ذرت و جو و سوبا با انواع تفاله ها می توانید ارزش غذایی جیره را بهبود ببخشید؟ در واقع این ترکیب می تواند جیره را مغذی تر و خوش خوراک تر کرده و به افزایش راندمان دامداری ها کمک شایانی کند.

قیمت و آنالیز تفاله ها مهم ترین ویژگی برای محصولی که قرار است در جیره های غذایی دام و طیور جایگزین شود، البته خوراکی برای این منظور مناسب است که بتواند همان ارزش غذایی محصولات رایج جیره پایه نظیر  گندم و جو و ذرت را با قیمتی پایین تر تامین کند.

بالا رفتن روز به روز قیمت نهاده های دام و طیور سبب شده است تا دامپروری های صنعتی و مرغداری ها برای خرید خوراک های ارزان قیمت بیشتر از پیش تمایل داشته باشند. طبیعتا در صورتی قیمت نهایی خوراک پایین می آید که بتوان از محصولات ضایعاتی در تولید آن استفاده نمود.

امروزه انواع تفاله ها و به ویژه تفاله آلبالو که در جیره دام و طیور استفاده می شود که در چند سال گذشته ارزش چندانی نداشتند ولی به دلیل ویژگی های بارزی که دارند مورد بازنگری قرار گرفته اند. محصولاتی که بیشتر جزو ضایعات به شمار می آیند ولی مواد غذایی ارزشمندی دارند که می تواند جیره را غنی کند.

قیمت روز تفاله آلبالو باکیفیت امسال

برای اطلاع از روش های خرید با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.