قیمت روز تفاله آلبالو درجه یک

قیمت روز تفاله آلبالو درجه یک می تواند دامداران را به خرید آن تشویق کند؟ آیا از ویژگی های مثبت این تفاله در جیره آگاهی دارید؟

تفاله آلبالو

قیمت روز تفاله آلبالو درجه یک می تواند دامداران را به خرید آن تشویق کند؟ آیا از ویژگی های مثبت این تفاله در جیره آگاهی دارید؟

تفاله ارزشمند آلبالو

همان طور که آلبالو میوه مغذی و خوش خوراکی است، تفاله آن نیز مورد پسند و با ارزش است و می تواند کیفیت تغذیه ای جیره را ارتقا بخشد.

فروش ویژه تفاله خشک آلبالو برای خوراک دام فرصتی استثنایی را برای دامداران فراهم آورده تا بتوانند در هزینه های خود صرفه جویی کنند.

این تفاله در انواع مختلف توانسته است جایگرینی مناسب برای جو و ذرت در جیره غذایی دام فراهم آورد، البته این موضوع بدین منظور نیست که به صورت کامل می توان این جایگزینی را انجام داد و ذرت، سویا و جو را بطور کامل حذف کرد.

انواع تفاله خشک اعم از چغندر، آلبالو، انگو، مرکبات و … جایگزین بخشی از خوراک اصلی همچون ذرت و جو شده که این موضوع علاوه بر کاهش هزینه دامدار در تهیه خوراک سبب خوش خوراک بودن غذا برای دام ها نیز خواهد شد.

تفاله ها به سبب دیواره های سلولی قابل هضم به هضم راحت تر خوراک نیز کمک می کنند.

قیمت روز تفاله آلبالو درجه یک

سالهای بسیاری است که در روستا ها دامداران خرد ضایعات محصولات تره بار اعم از میوه و صیفی جات را به عنوان بخشی از غذای دام مورد استفاده قرار می دهند.

طبق تحقیقات صورت گرفته در سالهای اخیر فواید تفاله ها برای دام و طیور بصورت علمی تایید شد و این محصولات بصورت جزئی از جیره غذایی مورد استفاده قرار گرفت.

بازرگانی کهن تجارت نیکنام مقدار محدودی تفاله آلبالو را بصورت ویژه به فروش می رساند، جهت دریافت قیمت روز تفاله آلبالو درجه یک با کارشناسان فروش ما ارتباط بگیرید.