قیمت روز تفاله ارزان خوراک دام

قیمت روز تفاله ارزان خوراک دام بر چه اساسی تعیین می شود؟ این تفاله شامل چند نوع می شود؟ آیا کیفیت تفاله ها مورد تایید دامداران می باشد؟

تفاله

قیمت روز تفاله ارزان خوراک دام بر چه اساسی تعیین می شود؟ این تفاله شامل چند نوع می شود؟ آیا کیفیت تفاله ها مورد تایید دامداران می باشد؟

ارزش تغذیه ای تفاله ها درجیره

یکی از مهم ترین عواملی که موجب افزایش راندمان دامداری ها می شود، قیمت تمام شده خوراک دام و طیور می باشد.

درحقیقت یکی از دغدغه های اصلی دامداران تامین غذای ارزان و با ارزش غذایی قابل قبول برای دام می باشد. از سوی دیگر قیمت بالای خوراک های دانه ای نظیر جو و گندم و ذرت که عموما وارداتی هستند، باعث تشدید مشکلات اقتصادی دامداری ها شده است. با توجه به این مسائل توجه کارشناسان این حوزه به انواع تفاله ها به عنوان جایگزین های مناسب برای خوراک های دانه ای جلب شده است. این تفاله ها محصول جانبی کارخانجات صنایع غذایی نظیر تولید آب میوه و لواشک و … می باشد و به دلیل وجود داشتن این کارخانجات در داخل کشور می توان این تفاله ها را به قیمت مناسب و به صورت زودبار سفارش داد.

قیمت خرید انواع تفاله

تفاله ها اعم از تفاله چغندر قند ، خرما، انگور، آلبالو و … محصولاتی هستند که به سبب قیمت کمتر نسبت به آنالیزی که دارند و خوش خوراکی با استقبال دامداران مواجه شده اند.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت روز تفاله ارزان خوراک دام بسته بندی با کارشناسان بازرگانی کهن تجارت نیکنام تماس بگیرید و همچنین برای خرید از طریق شماره های موجود در سایت اقدام به ثبت سفارش نمایید.