قیمت روز تفاله انگور باکیفیت خوراک دام

قیمت روز تفاله انگور باکیفیت خوراک دام چقدراست؟ چند درصد از دامداری ها از ویژگی ها و مزایای این محصول برای بهبود کیفیت جیره اطلاع دارند؟

تفاله انگور

قیمت روز تفاله انگور باکیفیت خوراک دام چقدراست؟ چند درصد از دامداری ها از ویژگی ها و مزایای این محصول برای بهبود کیفیت جیره اطلاع دارند؟

کار برد تفاله انگور در جیره

همان طور که می دانید جیره غالب دام و طیور در حال حاضر در دامداریهای صنعتی با  اولویت  خوراک های دانه ای نظیر گندم و جو و ذرت می باشد. ولی به دلیل این که این خوراک ها وارداتی می باشند و با توجه به هزینه های بالای گمرک و ارز نیاز است برای این خوراک ها جایگزین هایی در نظر گرفته شود تا اقتصاد دامداری ها دچار مشکل نشوند. یکی از بهترین جایگزینها تفاله ها از جمله تفاله انگور می باشند. در اینجا چند خصوصیت خوب این تفاله را بررسی می کنیم:

در مورد خواص آن می توان به این موارد اشاره کرد:

1- محتوای انرژی قابل هضم مشابه کاه غنی سازی شده

2- میزان آنتی اکسیدان بالا

3- بهبود رنگ گوشت طیور

4- میزان الیاف بالا

5- کاهش هزینه های تامین خوراک

از آنجا که خوراکهای دانه ای مانند گندم و جو و ذرت، دانه های خوراکی بین انسان و دام مشترک می باشند و استفاده مداوم از آنها موجب کاهش ارزش غذایی شیر و گوشت دام و طیور می شود، جایگزینی آنها با انواع تفاله ها از جمله تفاله انگور می تواند باعث افزایش کیفیت این محصولات گردد.

همچنین زوربار بودن این محصول موجب حفظ تازگی و کیفیت بالای آن می شود.

فروش عمده تفاله انگور

برای اطلاع از قیمت روز تفاله انگور باکیفیت و روشهای تحویل و قیمت نهایی این محصول با کارشناسان واحد فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.