قیمت روز تفاله انگور مرغوب امسال

قیمت روز تفاله انگور مرغوب امسال می تواند تاثیر مثبتی بر کاهش نرخ تمام شده جیره دام داشته باشد؟ منظور از خوراک های تکمیلی در تغذیه دام و طیور چیست؟

تفاله انگور

قیمت روز تفاله انگور مرغوب امسال می تواند تاثیر مثبتی بر کاهش نرخ تمام شده جیره دام داشته باشد؟ منظور از خوراک های تکمیلی در تغذیه دام و طیور چیست؟

خوراک های تکمیلی دام و طیور

نیاز به افزودن تفاله ها به جیره به دلیل بالا بودن نرخ تهیه خوراک های دانه ای وارداتی مانند گندم و جو و ذرت می باشد که تامین آن برای دامداری های صنعتی به چالشی جدی تبدیل شده است. از این رو گزینه های متنوعی برای افزودن به جیره در نظر گرفته شد و تفاله ها به عنوان خوراک ارزان و مغذی و به عنوان خوراک تکمیلی برای افزودن به جیره به انتخاب شد.

تفاله ها یکی از ده ها محصولی است که می تواند طبق درصد مشخصی ( که این درصد را متخصص جیره نویس تعیین می نماید) بجای نهاده ها و محصولات استراتژیک جیره مانند گندم و جو و ذرت و سویا استفاده شود. این محصول قیمت پایین تری به نسبت محصول اصلی داشته اما می تواند مواد مورد نیاز جیره را تامین نماید.

اگر بخواهیم قیمت تفاله انگور را با قیمت ذرت و جو( که این محصول جایگزین جو و ذرت به شمار می رود) سنجیده و مقایسه کنیم! قیمت تفاله انگور حدودا نصف قیمت این نهاده هاست. این موضوع قیمت می تواند یکی از وسوسه انگیز ترین و منطقی ترین پاسخ ها برای سوال به علت افزودن تفاله خرما به جیره باشد.

بی شک داشتن آگاهی و دانش کامل نسبت به یک محصول این مزیت را دارد که با اطمینان محصولی را انتخاب و به جیره اضافه نمایید.

تفاله انگور به عنوان خوراک دام یکی از فرصت های خوب برای جایگزینی محصولات پایه زراعی در خوراک دام می باشد.

قیمت این محصول با توجه به اینکه اقلام تشکیل دهنده آن عموما ضایعاتی می باشند به نسبت سایر اقلام خوراک دام پایین بوده و می تواند در کاهش هزینه ها به کمک دامداری ها بیاید.

قیمت روز تفاله انگور مرغوب امسال

برای خرید تفاله ها نظیر تفاله خرما، انگور، چغندر، سیب و … می توانید با بخش فروش بازرگانی کهن تماس حاصل فرمایید.