قیمت روز تفاله خرما درجه یک

قیمت روز تفاله خرما درجه یک می تواند بر قیمت نهایی محصولات دامی تاثیر گذار باشد؟ ارزش غذایی این تفاله می تواند برای غنی شدن جیره مناسب باشد؟

تفاله خرما

قیمت روز تفاله خرما درجه یک می تواند بر قیمت نهایی محصولات دامی تاثیر گذار باشد؟ ارزش غذایی این تفاله می تواند برای غنی شدن جیره مناسب باشد؟

تفاله خرما جیره ارزان و با کیفیت

امروزه بخش زیادی از جیره های غذایی دام و طیور را ضایعات کشاورزی و کارخانجات تشکیل می دهند. این خوراک ها اگر اثر ضد تغدیه ای نداشته و خوش خوراک باشند، گزینه بسیار مناسبی برای جایگزینی در جیره های غذایی خواهند شد.

ایران یکی از بزرگترین نخلستان های منطقه را دارا می باشد و به همین نسبت کارخانجات متعددی برای فراوری و تولید محصولات متنوع از خرما تاسیس شده است. به همین دلیل نیز حجم بالایی تفاله خرما تولید می شود که برای خوراک انسان قابل استفاده نیست ولی برای به دلیل دارا بودن مواد مغذی می تواند برای افزودن به جیره دام مناسب باشد. تفاله خرما دارای خواص قابل قبولی برای دام می باشد که از جمله آن ها می توان به تامین انرژی بالا، پروتئین حدود 9 درصد و فیبر خام حدود 20 درصد اشاره نمود.

فروش تفاله خرما

یکی از ویژگی های تفاله خرما قیمت مناسب آن برای دامداران می باشد و خرید از مراکز معتبر می تواند شما را در خرید به صرفه تر و مطمئن تر یاری نماید. بازرگانی کهن تجارت نیکنام با فروش و عرضه ویژه تفاله خرما و سایر محصولات در کشور به یکی از قطب های تامین مطمئن خوراک دام و طیور در کشور تبدیل شده است. برای اطلاع از قیمت روز تفاله خرما درجه یک و روش های خرید با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.