قیمت روز تفاله خرما زودبار خوراک دام

قیمت روز تفاله خرما زودبار خوراک دام به عنوان جایگزین خوراک ها ی پایه چقدر است؟ مزایای تفاله خرما برای دام و نحوه خرید آن چگونه است؟

تفاله خرما

قیمت روز تفاله خرما زودبار خوراک دام به عنوان جایگزین خوراک ها ی پایه چقدر است؟ مزایای تفاله خرما برای دام و نحوه خرید آن چگونه است؟

تفاله خرما زودبار و باکیفیت

از آن جا که اغلب خوراک های دانه ای نظیر گندم و جو و ذرت وارداتی هستند، وابستگی زیادی به نرخ ارز دارند که این مسئله می تواند در روند تولید دامداری ها اختلال ایجاد کند . از این رو کارشناسان و دامداران با تجربه جایگزین های متعددی را برای کاهش وابستگی به خوراک های دانه ای بررسی کردند و در میان گزینه های متعدد، تفاله ها به عنوان ارزان ترین و مغذی ترین خوراک برای افزودن به جیره انتخاب شدند.

تفاله خرما محصول جانبی شهد گیری در کارخانجات فراوری خرما می باشد. از جمله ویژگی های مثبت تفاله خرما می توان به دارا بودن انرژی و پروتئین بالای آن اشاره کرد که ضمن کاهش هزینه تمام شده جیره به غنی شده آن نیز کمک می کند. همچنین به دلیل خوش خوراکی باعث بیشتر شدن حجم خوراک و وزن گیری بهتر دام می گردد.

قیمت روز تفاله خرما

تفاله خرما معمولا در مناطقی که کارخانجات فراوری خرما وجود دارد در دسترس می باشد.از جمله این مراکز می توان استان های تهران، آذربایجان های غربی و شرقی را نام برد. متقاضیان این محصول از هر نقطه کشور می توانند سفارشات خور را از طریق کارشناسان فروش بازرگانی کهن اعلام کنند تا بتوانند از قیمت نهایی و نحوه ثبت سفارش آگاهی پیدا کنند.