قیمت روز تفاله سیب امسال

قیمت روز تفاله سیب امسال را از چه مراکزی می توان خرید نمود؟ کیفیت تفاله مرغوب قابل استفاده برای خوراک دام و طیور به چه عواملی بستگی دارد؟

تفاله سیب

قیمت روز تفاله سیب امسال را از چه مراکزی می توان خرید نمود؟ کیفیت تفاله مرغوب قابل استفاده برای خوراک دام و طیور به چه عواملی بستگی دارد؟

تفاله سیب مقرون به صرفه در جیره

یکی از اولویت های دامداری ها کاهش قیمت تمام شده خوراک دام می باشد ولی از آن جا که جیره غالب، خوراک های دانه ای مانند گندم و جو و ذرت می باشد، نیاز است که برای آن ها جایگزینی یافت شود تا هم بتواند ارزش غذایی بالایی داشته باشد و هم قیمت تمام شده آن برای اقتصاد دامداری ها مورد تایید باشد. برای مثال تفاله سیب دارای مقدایر بسیاری مواد مغذی است و خاصیت آنتی اکسیدانی دارد، که این مسئله آن را به خوراکی با ارزش برای دام تبدیل نموده است.

چرا که این خوراک ها به اندازه نیاز داخل کشور تولید نمی شوند و باید تامین بقیه نیاز این محصولات به صورت واردات از سایر کشورها تامین گردد. در حال حاضر نیز با توجه به نرخ متغیر دلار و هزینه های گمرک می تواند اقتصاد دامدارای ها را دچار چالش کند.

تفاله سیب دارای ارزش غذایی نسبتا معمولی برای خوراک دام می باشد، در اینجا چند فاکتور مهم در ارزش غذایی خوراک دام را با این تفاله بررسی می کنیم:

سطح پروتئین این تفاله نسبتا پایین است و از نظر انرژی نیز سطح متوسطی دارد و می تواند جایگزین بخشی از تامین کنندگان انرژی در جیره غذایی دام و طیور باشد.

ویژگی خوب تفاله سیب خوش خوراکی آن است که باعث شده به یکی از محصولات محبوب در جیره دام تبدیل شود. این ویژگی مثبت تفاله سیب سبب افزایش خوراک و در نتیجه وزن گیری سریع تر دام گردد.

قیمت روز تفاله سیب امسال

یکی از مهم ترین دلایلی که میتواند دامداران را به خرید تفاله ها ترغیب کند تازگی این محصول و زودباری آن است .به منظور اطلاع از نحوه تحویل و قیمت تفاله سیب با کارشناسان واحد فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.