قیمت روز تفاله چغندرقند

قیمت روز تفاله چغندرقند می تواند با قیمت خوراک های پایه رقابت کند؟ چرا استفاده دائم از خوراک های دانه ای برای تغذیه دام مفید نیست؟

تفاله چغندر

قیمت روز تفاله چغندرقند می تواند با قیمت خوراک های پایه رقابت کند؟ چرا استفاده دائم از خوراک های دانه ای برای تغذیه دام مفید نیست؟

جیره ارزان و مغذی

خوراک دام و طیور ارزان شاید نامی گمراه کننده باشد، که شما با شنیدن آن به فکر بی کیفیتی محصولات بیفتید. محصولاتی که در بازرگانی کهن در زمره جیره ارزان قرار می گیرند، محصولاتی باکیفیت و مطلوب می باشند که تنها به دلایلی که در ادامه بیان می داریم دارای قیمتی ارزان تر نسبت به نهاده های دامی مانند جو و ذرت می باشند.

هنگامی که قند و دیگر مواد قابل استخراج از چغندر قند به همراه آب از آن گرفته می شود،  تفاله چغندر قند به دست می آید. تفاله چغندر قند پس از خشک شدن توسط دستگاه های مخصوص، به شکل های مفتولی، پرک و قالبی در آمده که درتولید آن بعضا از ملاس نیز استفاده می شود.

آزمایشات متعدد نشان داده که استفاده از جیره های دانه ای نظیر سبوس، سویا، ذرت به همراه تفاله جغندر قند ارزش غذایی بالاتری در قیاس با جیره های دانه ای دارد.

همچنین به دلیل خوش خوراکی تفاله چغندر قند میزان تغذیه دام بالاتر رفته و سریعتر وزن گیری می کند و کیفیت گوشت و شیر دام نیز بهتر می شود.

 خرید انواع تفاله چغندرقند

شما می توانید برای اطلاع از قیمت روز تفاله چغندرقند بسته بندی و سایر تفاله ها با کارشناسان بازرگانی کهن تجارت نیکنام تماس بگیرید و همچنین برای خرید از طریق شماره های موجود در سایت اقدام به ثبت سفارش نمایید.