قیمت فروش انواع تفاله آلبالو باکیفیت امسال

قیمت فروش انواع تفاله آلبالو باکیفیت امسال می تواند با قیمت سایر نهاده های دامی رقابت کند؟ چرا این تفاله به عنوان بخشی از جیره دام توصیه شده است؟

تفاله آلبالو

قیمت فروش انواع تفاله آلبالو باکیفیت امسال می تواند با قیمت سایر نهاده های دامی رقابت کند؟ چرا این تفاله به عنوان بخشی از جیره دام توصیه شده است؟

غنی سازی جیره به کمک تفاله ها

آیا با این موضوع موافق هستید؟ آیا تفاله ها می توانند ارزشمند و مغذی باشند؟

تفاله ها بر خلاف اسمشان بسیار کاربردی هستند.

یکی از مهم ترین چالش های دامداری ها تامین خوراک ارزان،تازه و با کیفیت است که بتواند نیاز های تعذیه ای دام و طیور را به نحو مطلوبی پاسخ دهد. بر این اساس کارشناسان مربوطه تحقیقات گسترده ای انجام دادند و به این نتیجه رسیده اند که تفاله ها بهترین گزینه برای تحقق خواسته های مد نظر دامداران می باشند.

استفاده از ضایعات کارخانجات مختلف  ضمن کمک زیاد به حفظ محیط زیست، در تامین جیره های غذایی دام و طیور نیز می تواند نقش پر رنگی را ایفا نماید. صنایع غذایی نظیر تولید لواشک و آبمیوه و مربای آلبالو ضایعاتی نیز دارند که دیگر برای استفاده در خوراک انسان مناسب نیستند ولی به دلیل فیبر بالا و مواد معدنی با ارزشی که دارند، می توانند کیفیت تغذیه ای جیره دام و طیور را بهبود بخشند. تحقیقات کارشناسان این حوزه نیز تایید می کند که تفاله آلبالو می تواند موجب ارتقای کیفیت جیره گردد. همچنین این تفاله به دلیل خوش خوراکی می تواند اشتهای دام را تحریک کرده و موجب وزن گیری بهتر دام شود و این نکته برای بالا رفتن راندمان دامداری ها بسیار مهم می باشد.

قیمت فروش انواع تفاله آلبالو باکیفیت

یکی از مهم ترین دلایلی که میتواند دامداران را به خرید تفاله ها ترغیب کند تازگی این محصول و زودباری آن است .به منظور اطلاع از نحوه تحویل و قیمت انواع تفاله ها مانند تفاله آلبالو و .. با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید