قیمت فروش انواع تفاله آلبالو درجه یک

قیمت فروش انواع تفاله آلبالو درجه یک می تواند دامداران را به خرید آن ترغیب کند؟آیا افزودن این تفاله راهی برای کاهش هزینه های تولید در واحدهای پرورش دام است؟

تفاله آلبالو

قیمت فروش انواع تفاله آلبالو درجه یک می تواند دامداران را به خرید آن ترغیب کند؟  آیا افزودن این تفاله راهی برای کاهش هزینه های تولید در واحد های پرورش دام است؟

مزایای تفاله آلبالو در جیره

امروزه اولویت دادن  کشت در زمینهای کشاورزی به محصولات کشاورزی مورد نیاز انسان موجب شده تا کشتزار های کمتری برای کاشت خوراک مورد نیاز دام اختصاص پیدا کند. از سوی دیگر با افزایش جمعیت انسانی، نیاز به گوشت و سایر محصولات دامی بیشتر از گذشته احساس می شود. همچنین نرخ متغیر دلار و مشکلات ناشی از واردات مانند هزینه های واردات موجب شده کارشناسان این حوزه به دنبال راهی برای تامین مواد غذایی مورد نیاز دام و طیور در داخل کشور باشند.

به شرطی که از کیفیت و ارزش غذایی دام نیز کاسته نشود. از جمله این جایگزین ها می توان به تفاله آلبالو اشاره کرد که حاصل فراوری آلبالو در کارخانجات مربوطه می باشد که رنگ و طعم خوشایندی برای افزودن به جیره دارا می باشد.

آن چه بدیهی است ارتقای کیفیت جیره با مواد مغذی می تواند در سلامت دام و نیز بهبود ارزش غذایی محصولات دامی از قبیل شیر و گوشت تاثیر قابل توجهی داشته باشد. از این رو جایگزینی انواع تفاله ها نظیر تفاله آلبالو می تواند این مهم را تا حد زیادی تحقق بخشد.

تفاله آلبالو دارای مقدایر بسیاری مواد مغذی است و خاصیت آنتی اکسیدانی دارد، که این مسئله آن را به خوراکی با ارزش برای دام تبدیل نموده است.

قیمت فروش انواع تفاله آلبالو درجه یک

با توجه به فصلی بودن این محصولات برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش با همکاران ما در شرکت کهن تجارت نیکنام (بازرگانی کهن) در ارتباط باشید.