قیمت فروش انواع تفاله آلبالو زود بار امسال

قیمت فروش انواع تفاله آلبالو زود بار امسال نیز برای دامداران به صرفه می باشد؟ آیا از ارزش تغذیه ای این تفاله برای دام آگاهی دارید؟

تفاله آلبالو

قیمت فروش انواع تفاله آلبالو زود بار امسال نیز برای دامداران به صرفه می باشد؟ آیا از ارزش تغذیه ای این تفاله برای دام آگاهی دارید؟

خواص تفاله آلبالو

استفاده از محصولاتی نظیر ذرت، سویا و گندم که بین جیره های غذایی انسان و دام مشترک است در خوراک دام یکی از عوامل بروز فقر تغذیه ای در جهان است. جایگزین نمودن این خوراک ها با منابع ارزان قیمت که حاصل پسماندهای صنعتی و کشاورزی می باشند از جمله اقدامات در جهت رفع این مشکل است.

علاوه بر اینکه مصرف این ضایعات در خوراک دام و طیور می تواند بسیاری از هزینه ها را کاهش دهد، به لحاظ زیست محیطی و حفظ محیط زیست نیز مصرف این پسماندها حائز اهمیت است.

با توجه به این مسائل توجه کارشناسان این حوزه به انواع تفاله ها به ویژه تفاله آلبالو  به عنوان جایگزین های مناسب برای خوراک های دانه ای جلب شده است. این تفاله ها محصول جانبی کارخانجات صنایع غذایی نظیر تولید آب آلبالو و لواشک و … می باشد و به دلیل وجود داشتن این کارخانجات در داخل کشور می توان این تفاله آلبالو را به قیمت مناسب و به صورت زودبار سفارش داد. همچنین این تفاله می تواند به غنی شدن جیره کمک کند.

همچنین تجربه نشان داده این تفاله باعث افزایش کیفیت و بهبود طعم لبنیات و گوشت دام شده و نیز سلامت دام و طیور را تامین می کند.همچنی این تفاله حاوی فیبر بالا  می باشد که باعث بهود گوارش دام می گردد و به جهت طعم خوب و خوش خوراکی، موجب تغذیه بهتر دام و طیور می شود. همچنین حاوی ریز مغذی هایی است که در حفظ سلامتی دام از اهمیت بالایی برخوردار است.

قیمت فروش انواع تفاله آلبالو زود بار امسال

تفاله آلبالو زود بار محصولی مفید از گروه تولیدی و بازرگانی کهن است که جهت مصرف در جیره دام و طیور فراوری شده و به صورت فله و کیسه شده قابل ارسال به نقاط مختلف کشور است. با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.