قیمت فروش انواع تفاله ارزان خوراک دام و طیور

قیمت فروش انواع تفاله ارزان خوراک دام و طیور امسال چقدر است؟ آیا ارزان بودن این محصول به علت کیفیت ضعیف آن است؟ از ارزش غذایی آن ها اطلاع دارید؟

تفاله

قیمت فروش انواع تفاله ارزان خوراک دام و طیور امسال چقدر است؟ آیا ارزان بودن این محصول به علت کیفیت ضعیف آن است؟ از ارزش غذایی آن ها اطلاع دارید؟

آیا تفاله ها برای خوراک دام مضر هستند؟

طرح استفاده از این دور ریزها و کاهش آلودگی محیط و همچنین استفاده از دور ریز میوه ها و پسماند غذایی در گذشته به عنوان خوراک دام و طیور سبب شد تا آزمایشات گسترده ای در این حوزه انجام شود و پرده از خواص و فواید انواع تفاله برای جیره دام طیور بردارد.

تامین انرژی، وجود الیاف قابل هضم، خوش خوراک بودن و در برخی از انواع آن تامین پروتئین و قند از جمله موارد مهمی است که تفاله ها به ارمغان می آورند.

تفاله ها جزء دسته بندی خوراک های ارزان قرار دارند. این محصولات دارای از ضایعات کارخانه های شیره سازی، لواشک و کامپوت و… تولید شده و جزء ضایعات آن ها محسوب می شوند.

البته این غیرقابل مصرف بودن فقط برای انسان مطرح است.

یکی دیگر از مزایای تفاله ها خوش خوراکی آن است که موجب وزن گیری بهتر دام می شود و همچنین موجب می شود شیر و گوشت دام طعم بهتری پیدا کند و به دلیل زودبار بودن به سرعت و تازه به دامداری ها می رسد.

قیمت فروش انواع تفاله ارزان خوراک دام و طیور امسال

تفاله ها اعم از تفاله چغندر قند ، خرما، انگور، آلبالو و … محصولاتی هستند که به سبب قیمت کمتر نسبت به آنالیزی که دارند و خوش خوراکی با استقبال دامداران مواجه شده اند.

برای خرید از طریق شماره های موجود در سایت بازرگانی کهن اقدام به ثبت سفارش نمایید.