قیمت فروش انواع تفاله انگور مرغوب امسال

قیمت فروش انواع تفاله انگور مرغوب امسال نیز می تواند برای صنایع دامپروری و مرغداری مفید باشد؟ آیا این تفاله خوش خوراک است؟

تفاله آلبالو

قیمت فروش انواع تفاله انگور مرغوب امسال نیز می تواند برای صنایع دامپروری و مرغداری مفید باشد؟ آیا این تفاله خوش خوراک است؟

تفاله مرغوب و باکیفیت در جیره

خوراک دام و طیور طیف گسترده ای را شامل می شود، اما اسم خوراک دام را که می شنویم بیشتر ذهنمان به سمت کنسانتره و خوراک آماده می رود. در صورتی که  تفاله ها نیز در این دسته بندی قرار می گیرند.

دلایل مختلفی سبب شده تا کارشناسان حوزه خوراک دام و طیور به دنبال محصولاتی جهت جایگزین نمودن با نهاده های دانه ای همچون جو، ذرت، سویا، گندم و … نمایند.

خرید ارزان ترین خوراک دام یا همان جیره ارزان با تقاضای بالا روبرو شده است چرا که تفاله های جایگزین نهاده ها از محصولات طبیعی و حاصل کارخانه های کنسرو سازی، رب، آب میوه و کمپوت می باشند.

همچنین مواد مغذی این محصولات بالا بوده و می توانند سبب تنوع و بهبود کیفیت جیره شوند و قیمت این محصولات به نسبت محصولی که جایگزین آن می شوند پایین تر می باشد، به همین دلیل می توان صرفه جویی اقتصادی بالایی را مهیا نمود.

و یکی دیگر از دلایل مهم این جایگزینی این است که نحوه دسترسی به این محصولات به نسبت تامین جو و ذرت راحت تر بوده و دغدغه تامین جیره و خوراک کاهش می یابد.

اگر تا کنون با این تفاله ها آشنایی نداشته اید و یا به سبب افت کیفیت در استفاده از آن مردد بوده اید باید بدانید که استفاده از تفاله انگور به جای درصدی از محصولات روتین جیره نه تنها کیفیت را پایین نمی آورد بلکه سبب خواهد شد تا تنوع مواد مغذی بالاتر برود و خوش خوراکی جیره افزایش یابد.

قیمت فروش انواع تفاله انگور مرغوب امسال

برای خرید هر آن چه که به جیره دام و  طیور مربوط می شود می توانید با بخش فروش بازرگانی کهن تماس حاصل فرمایید، همچنین موجودی روزانه این بازرگانی در کانال تلگرامی این مجموعه اطلاع رسانی می گردد.