قیمت فروش انواع تفاله خرما باکیفیت امسال

قیمت فروش انواع تفاله خرما باکیفیت امسال بر چه اساسی محاسبه می شود؟ خرید تفاله  ها تا چه اندازه می توانند بر کاهش هزینه های تامین خوراک دام موثر باشند؟

تفاله خرما

قیمت فروش انواع تفاله خرما باکیفیت امسال بر چه اساسی محاسبه می شود؟ خرید تفاله ها تا چه اندازه می توانند بر کاهش هزینه های تامین خوراک دام موثر باشند؟

دلایل ارزش مندی تفاله ها برای جیره

رایج ترین خوراک دام در حال حاضر گندم و جو و ذرت می باشد که به دلیل وارداتی بودن ، دامداران را متحمل هزینه های سنگین ارز و گمرک می کند. از این رو بهتر است به گزینه های دیگری مانند تفاله ها توجه کرد که می تواند علاوه بر داشتن ارزش تغذیه ای مناست، هزینه های ناشی از تامین خوراک دام را کاهش دهد.

ایده استفاده از ضایعات باغی و کشاورزی درجیره غذایی دام و طیور به سالهای دور بر می گردد. در گذشته غالب غذای دام را این گونه مواد تشکیل می داد که به سبب تازه بودن و داشتن تنوع، به سلامت دام و افزایش کیفیت فراورده های دامی نیز کمک می کرد. در حال حاضر با توچه به وجود کارخانجات متعدد تولید و فراوری محصولات باغی و کشاورزی استفاده از تفاله ها می تواند هزینه های جاری دامداران را کاهش دهد و همچنین جیره دام و طیور را غتی تر سازد.

این مسئله محققان را بر آن داشته تا در خصوص استفاده از ضایعات محصولات برای خوراک دام تحقیقاتی به عمل آورند که خوشبختانه بسیاری از محصولات نظیر تفاله خرما توانستند با نمره خوبی از این آزمون عبور کنند. از این رو به توصیه کارشناسان دام و طیور افزودنیهایی مانند تفاله خرما که حاصل فراوری خرما در کارخانجات مربوطه است می تواند انتخابی هوشمندانه باشد.

قیمت فروش انواع تفاله خرما باکیفیت امسال

 بازرگانی کهن تجارت نیکنام با فروش و عرضه ویژه انواع تفاله ها و سایر محصولات در کشور به یکی از قطب های تامین مطمئن خوراک دام و طیور در کشور تبدیل شده است. برای اطلاع از روش های خرید با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.