قیمت فروش انواع تفاله سیب باکیفیت امسال

قیمت فروش انواع تفاله سیب باکیفیت امسال دام بر چه اساس تعیین می گردد؟ آیا می دانید  تا چه میزان می توان این محصول را در جیره غذایی دام جایگزین کرد؟

تفاله سیب

قیمت فروش انواع تفاله سیب باکیفیت امسال دام بر چه اساس تعیین می گردد؟ آیا می دانید تا چه میزان می توان این محصول را در جیره غذایی دام جایگزین کرد؟

جایگزین های مناسب خوراک های پایه

پیدا کردن جایگزین های مناسب برای خوراک های دانه ای پایه مانند گندم و ذرت و جو و سویا برای جیره دام و طیور بسیار مهم و درعین حال بسیار حساس است. چرا که این موضوع مستقیما با سلامت دام و محصولات دامی نظیر شیر و گوشت ارتباط دارد.

یکی از اولویت های دامداری های صنعتی تامین جیره ارزان و تازه است. تامین جیره وارداتی به دلیل قیمت بالا می تواند هزینه زیادی به این بخش های تولیدی تحمیل کند. از این رو با شناخت بهتر از جایگزین های خوراک های دانه ای و قرار گیری آن ها به جای بخشی از جیره  می توان به نحو مطلوبی هزینه های خوراک دام و طیور را مدیریت کرد. به نحوی که از ارزش غذایی آن نیز کاسته نشود. یکی از بهترین جایگزین های خوراک های دانه ای پایه نظیر گندم و جو و ذرت و سویا، انواع تفاله ها و به ویژه تفاله سیب باشد.

ویژگی خوب تفاله سیب خوش خوراکی آن است که باعث شده به یکی از محصولات محبوب در جیره دام تبدیل شود. این ویژگی مثبت تفاله سیب سبب افزایش خوراک و در نتیجه وزن گیری سریع تر دام گردد.

قیمت فروش انواع تفاله سیب باکیفیت امسال

تفاله سیب و سایر تفاله ها اعم از تفاله چغندر قند ، خرما، انگور، آلبالو و … محصولاتی هستند که به سبب قیمت کمتر نسبت به آنالیزی که دارند و خوش خوراکی با استقبال دامداران مواجه شده اند.
شما می توانید برای اطلاع از قیمت تفاله سیب بسته بندی و سایر تفاله ها با کارشناسان بازرگانی کهن تجارت نیکنام تماس بگیرید و همچنین برای خرید از طریق شماره های موجود در سایت اقدام به ثبت سفارش نمایید.